This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Verizon Üzerinde En Çok Satan Telefon: Motorola Droid RAZR Maxx

 

Android’in Apple karşısında satış rakamı alanındaki üstünlüğünü incelemek için Amerika’nın en büyük mobil cihaz dağıtıcısı olan Verizon’un sitesini takip etmek yeterli olacaktır. Bu bağlamda Verizon üzerindeki rakamlara dayanarak bugünlerde Amerika’daki en popüler telefonun Motorola Droid RAZR Maxx olduğunu tespit ettik. Herkesin bildiği üzere Apple’ın dünyanın en büyük mobil cihaz marketi olan Amerika’daki üstünlüğü tartışmasız olagelmiştir. Fakat Motorola’nın bu telefonunun iPhones 4S’I geride bırakmasına ne demeli?

RAZR Maxx ‘I Amerikan tüketicilerin gözünde bu noktaya getiren nedenin her ne ise çok ciddiye alınması görüşündeyiz. Bizlere göre Motorola’nın bu modelinin sahip olduğu uzun pil ömrü önemli bir tercih nedeni. Hız ve tasarım gibi tüketicinin asimetrik bilgi ile kafasını karıştırabilecek detaylı kriterlerin yanında pil ömrü artık çok ana bir tercih nedeni olarak öne çıkıyor.


Bu pil ömrü konusunu Motorola Droid RAZR Maxx özelinde masaya yatırdığımızda karşılaştığımız rakamlar gerçekten dudak uçurtucu. Telefonun standby pil ömrü akıl almaz gibi gelecek ama tamı tamına 380 saat !!! Bu süre iki haftadan daha uzun bir zaman dilimini karşılıyor. Telefonda sürekli oyun oynandığında şarj 16.5 saat idare ederken sürekli film izlenmesi halinde 21 saatlik bir zamanınız oluyor.

Yukarıda da değindiğimiz gibi bize göre pil ömrü artık tüketicilerin tercih paftasında çok önemli yere sahip. Android camiası şirketlerinden Samsung ve HTC’nin de artık bu konu üzerine ciddi bir şekilde eğilmeleri gerekiyor.

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!