This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

[Video] Google Earth Detaylı 3D Harita Güncellemesi Yapıldı

 

Çok daha detaylı 3 boyutlu haritalar...Google bu yılki I/O etkinliğinde yeni Google Earth uygulamaları hakkında sunumlar yapmıştı. Ve Google bugün Google Earth uygulamalarında güncellemeye gitti. Çok açık söylemek gerekirse bizler bu yeni güncellemeden çok etkilendik. Sistemde yüklü olan şehirlerdeki her detay 3 boyutlu ortama taşınmış....Arabalardan ağaçlara , binalardan tepelere kadar her şey...Bu uygulamada gezinmek insana adeta uçma hissiyatı veriyor.

Bu uygulama da şehirlerin en meşhur binalarının etrafında cirit atarken kendinizi bir helikopteri kullanıyormuş gibi hisediyorsunuz adeta. Sizlerle aşağıda paylaştığımız videoda San Francisco şehrinde yer alan Piramit’in her yerine kamera konmuş olmalı ki böyle bir görüntü alabiliyorum diyorsunuz.

Google’ın bu yeni güncellemesinin kapsamına şu anda sade 12 şehir girebilmiş. Bizden ise doğal olarak herhangi bir şehir bu uygulamanın kapsamında değil. Bu yıl içerisinde Istanbul’un da bu uygulamanın kapsamına girmesini temenni ediyoruz.

Aşağıda ilgili güncellemenin incelikleri hakkında daha detaylı bili edinebileceğiniz videoları sizlerle paylaşıyoruz. Yakın zamanda AndroidPIT’in kendi test raporları da bu platformdan sizlerle paylaşılacaktır.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!