This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

ABD’deki Jelly Bean kullanıcıların Google Voice Search özelliğinden ne güzel yararlanabildiklerini görünce gerçekten kıskandım. Ülkemizde de tabiiki bulunan bu özellik sadece tarayıcıda sonuçları gösteriyor. Videoda sorulan sorulara belirlenmiş ve en önemlisi doğru cevapların verildiğini göreceksiniz.

Sanırım Android 4.1 kullanıcıları akıllı telefonlarına yaklaşık her soruyu sorup, doğru cevapları alabilecekler. Benim en beğendiğim özellik ise, uçuşları sorabilmemiz oldu. Artık tuhaflayan bakışlara katlanarak ben de kesinlikle bu özellikten yararlanacağım. Çok merak ettiğim sorular var gerçekten. Mesela „Türkiyenin en iyi spor kulübü hangisi?“ sorusunun cevabı.

Video linki

Ayrıca videonun en sonundaki „güzellik“ bana takla attırıyordu az kalsın :)))

Kaynak: blog clove

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • Harun M. 09.Ağu.2012 Link to comment

    Blog takipçisiyim, Sony'den bende bekliyorum ama en son yazdığınız mesajda cyonogenMod 10 2011 xperia telefonlar için rom hazırlıyormuş, haberi almak güzel oldu :)

  • Harun bey, en son yazımıza da bakarsanız, biraz zaman alabilir gibi duruyor. Fakat Sony'den böyle bir hamle bekliyorum (kişisel düşüncem), bu konuyu araştıyoruz o yüzden. Bilgiye ulaştığımız anda sizi haberdar edeceğiz :)

  • harika, acaba sony bi babayigitlik daha yapip, Xperia telefonlari 4.1 gunceller mi??

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!