This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares 2 comments

[Video] iPhone 5'i Ti'ye Alan Gelmiş Geçmiş En İyi Video (Türkçe)

Yeni iPhone'un uzunlamasına olan şeklinden dolayı her gelen Apple'la dalga geçmeye başladı. Neredeyse literatürde "iPhone'u tiye alma" şeklinde bir tür oluşacak. Biz de bir Android websitesi olarak dışardan Apple'ı aşırı eleştiriyoruz gibi gözükebiliriz fakat izleyeceğiniz bu videoda (Türkçe dublajlı) gerçekten yaratıcılık unsurları en üst seviyede. Videoyu izledikten sonra sizin de bana hak vereceğinize eminim.

Bu video Facebook'ta arkadaşlarım tarafından paylaşıldığında içinden böyle bir yaratıcılık çıkacağını gerçekten tahmin etmiyordum. Herneyse, sözü fazla uzatmadan ve de beklentilerinizi tavan seviyesine çıkarmadan hemen burdan videoya buyrun:

Sizce bu telefonun bu uzunlamasına şeklinden dolayı bu kadar eleştiri alması doğal mı? Yoksa insanlar kıskandıklarından mı bu kadar eleştiriyor? Bana kalırsa en azından bu videoyu yapanların kıskandıklarından dolayı eleştirmediklerini söyleyebilirim.

Aslına bakarsanız aleti denememiş olmama rağmen gerçekten de bu ekran ölçüleri için fotoğraf çekme/görüntüleme ve oyun oynama nasıl bir deneyim olur, kestirmek güç.

Sizin düşünceleriniz?

Resim: cdn.smosh.com

Kaynak: YouTube

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!