This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

[Video] Microsoft Surface Tabletler İçin 'İlginç' Bir Reklam

Ta Haziran ayında Microsoft'un iki yeni tabletini Android ve iPad ile karşılaştırmıştık. Microsoft lansmanını yaptığı Haziran ayından beri cihazlarla ilgili başka hiç elle tutulur bir bilgi vermiş değil. Sadece cihazların 26 Ekim'de çıkacağını biliyoruz. Yani bir 10 gün daha... Bu bilgi bir yanda dursun Microsoft, bu cihazlarla ilgili enteresan bir TV reklamını yayınladı. Başarılı mı? Gelin bir de siz izleyin.

Özelliklerinin ne olacağı tam olarak kesinleşmediği için fiyat konusunda da insanların bir fikri yok. Tahminler 700-800 dolar civarı olacağı yönünde. En önemli özelliği ise tabletlerle gelen ve kullanıcıya laptop tecrübesi yaşatan klavye.

İşte o 'ilginç' diye sıfatlandırdığım video (Youtube linki buradan):

Teknolojik bir ürünün reklamında ürüne odaklanmasını tahmin edersiniz değil mi? Burda Microsoft'tan bana yansıyan sadece iki mesaj var. 1- Ekran kalitemiz net ve parlak (kaliteli) 2- Klavyemiz çok hoşunuza gidecek. Bunun dışında milletin niye dans ettiğini ve yaşlıların niye öpüştüğünü gerçekten anlamadım.

Siz reklamı nasıl buldunuz?

Ama gerçekten bunca zamandır Microsoft bu tabletlere sürekli yeni teknoloji mi yığıyor? Yığmıyorsa ta Haziran'da hazırladıkları teknolojiyi pazara sundukları vakit durum hiç hoş olmaz.

Koskoca şirket, bir bildikleri vardır. Umarım.

Kaynak: Engadget

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!