This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Netbooknews’dan Sascha bu sefer de Nexus 7’nin oyun performansını videosunda bizimle paylaştı. N.O.V.A 3, Riptide GP ve Shadow Gun gibi ancak yüksek donanımlı bilgisayarların kaldırabileceği oyunları görünen o ki Nexus 7 rahatlıkla kaldırıyor. İkna olmadıysanız aşağıdaki videoya bir göz atın.

Nexus 7’ye sahip olmak için büyük bir meblağ ödemeye gerek yok. 16GB’lığı 249 Euro ve 8GB’lığı 199 Euro. Ama bu ucuzluğa rağmen donanımsal özellikleri bir hayli kuvvetli: Tegra 3 Quadcore işlemci, 1GB RAM ve Android 4.1. Yani donanımsal açıdan kimsenin bu aletten kuşku duymaması gerekir. Video’da Sascha’nın da belirttiği gibi:

“Nexus 7’nin performansı gerçekten iyi ama tabii ki Prime ve Infinity modlarında 1.6 GHz’e yükseltilmiş gibi değil. Ama oyun performansı kesinlikle inanılmaz. Eğer arka planda eş zamanlı başka bir uygulama çalıştırmıyorsanız en son Android oyunlarını çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz [...] Ve bence bu kesinlikle PlayStation Vita’nın satışlarını etkileyecek” – Newbooknews’den Sascha. 

Video Linki

Videoyu gördünüz. Siz oyun oynamak için Nexus 7’yi PlayStation Vita’ya tercih eder miydiniz?

Görüşlerinizi aşağıda bizimle paylaşın!

Kaynak: Tabletblog

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!