This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 7 comments

[Video]Phone Wars: iPhone 5 vs Galaxy S3 vs Nokia 3310

Dün itibariyle Youtube'a 'Warialasky' isimli bir kullanıcı tarafından çok matrak bir video yüklendi. Video'nun içeriğinde Nokia'nın 90'lı yılların sonlarında çıkardığı efsane telefon modeli 3310 ile mevcut akıllı telefon piyasasının lider cihazları Samsung Galaxy S3 ve iPhone 5 var. Bilgisayarınız ya da mobil cihanızın başında biraz tebessüm etmek istiyorsanız Star Wars'a gönderme yapan bu eğlenceli videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Matrak video'nun kırılma noktalarında geçen konuşmalara dayanan olay akışı ise şu şekilde:

1)  İlk 25 Saniye : Bir grup iPhone 5 uzay gemisi Apple Maps'e güvenerek Dünya Gezegeni'ne geldiklerini düşünerek uzay boşluğunda yol almaktadırlar. iPhone 5 filosu Apple'ın harita servisi Apple Maps'e güvenilmeyeceğini başka Dünya yerine başka bir gezegene geldiklerini görünce anlarlar.

2) 30'uncu Saniye ile 60'ıncı saniye arası: Apple'ın iPhone 5 uzay gemisi filosunun şaşkınlığı devam ederken filo bir anda aniden ışınlanan Samsung Galaxy S3'lerin saldırısına uğrar.

3) 60'ıncı saniye ile 90'ıncı saniye arası:  iPhone 5 ile Samsung Galaxy S3 filoları arasındaki mücadele devam ederken beklenmedik bir süpriz olur...

Hikayenin devamı için bu mükemmel videoyu aşağıda ya da buraya tıklayarak cihazınızın tarayıcısında izleyebilirsiniz.

(youtube linki için buraya tıklayınız)

 

Kapak fotoğrafı: Youtube ekran görüntüsü

7 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!