This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

[Video] Samsung'dan Yine Apple'ı Ti'ye Alan Bir Reklam

Reklamlara kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu alanda en çok tuttuğum reklamlar yine Samsung'dan geldi. Ofiste ilk izlediğimde bayağı bir güldüm. İkinci kere izlediğimde de bayağı bir güldüm. Bilmiyorum sizin hoşunuza gidecek mi ama merak edenleriniz... bu habere tıklayın.

Türkiye'deki reklamlarda rakip firmaları reklamda göstermek ve/veya onları yerici reklamlar yapmak yasak. Fakat durum yurtdışında böyle değil. Kaldı ki şimdi izleyeceğiniz, Samsung'un resmi bir reklamı bile değil. Yani sosyal medya ağlarına koyduğu "viral" reklamlardan biri.

Video malesef İngilizce ama sizin de farkedeceğiniz üzere bu reklam diğerlerinden garip bir şekilde ayrılıyor. Galaxy S3 kullanan ana karakter hiç ama hiç çekici biri değil ama saçma ve absürd bir şekilde izleyiciyi güldürüyor. Yani Samsung'un burda kendi kullanıcı profili için bir övgüsü söz konusu değil (ideal, kusursuz insan gibi) ama onların (bence) eğlenceli tipler olabileceğini söylüyor.

Tabii ana karakter sadece boş güldürü yapmakla kalmıyor. Tüm Apple kullanıcılarının paylaştığı saçma sapan problemleri eleştiriyor (Örneğin Jailbreak veya veri aktarma işleriyle uğraşmak gibi... İtiraf edeyim. Zamanında ben de uğraştım; adamın ne demek istediğini çok iyi biliyorum.).

Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz (Youtube linki burada):

Kaynak: YouTube

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!