This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

[Video] Samsung Galaxy Note 10.1'in Kalemi Cep Telefonuna Dönüşüyor

 


 

Samsung yeni ürünü Galaxy Note 10.1 için çıkarmış olduğu Bluetooth bağlantılı kalemini cep telefonu olarak kullanmak mümkün olacak. Bu kalem tablet bilgisayar teknolojisini akıllı telefon kullanımın çizgisine bir adım daha yaklaştırmakta.

Yazımızın başlangıcındaki fotoğrafta da görebileceğiniz üzere kalemin iki ucuna yerleştirilmiş kulaklık ve mikrofonlar vasıtasıyla konuşma akışı sağlanabiliyor. Ayrıca cihazın şarj olabilmesi için de bir mikro USB adaptör girişi bulunmakta.

Bluetooth özelliği ile tablet bilgisayara bağlayabileceğiniz bu ince kalem ile telefon görüşmesi yapmak koca tableti kulağınıza dayayarak konuşmaktan çok daha akıllıca bir fikir olsa da yine de bir kalemi le konuşarak yürümek görenler tarafından biraz tuhaf algılanabilir. Bu nokta çok akıllı bulduğum bu yeni firkin gelecek nesil ürünlerinin daha güzel bir estetiğe sahip olacağına inanıyorum

Bu arada Samsung’un bu firkin esas sahibinin olmadığını, Asus’un daha önce bu alana giriş yaptığını da belirtmekte fayda var. Her koşulda çok dahice olduğunu düşündüğüm bu firkin Galaxy Note 10.1 üzerindeki uygulamasının bir videosunu aşağıda bulabilirsiniz.


 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!