This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

[Video] SwiftKey Flow Klavyesinin Özellikleri ve Kullanımı

SwiftKey geçtiğimiz Ekim Ayı içerisinde, üzerinde parmağı ekran üzerinden hiç kaldırmadan kaydırma yapmaya imkan veren yeni nesil klavyesini tanıtmıştı. Mobil cihazlar üzerindeki yazı girişi tecrübesini hissedilir derecede hızlandıran bu yeni özelliğe sahip uygulamanın beta sürümünün piyasaya sürülmesinin hemen öncesinde SwiftKey Flow adı verilen uygulamanın kullanımının videosu yapımcı firma tarafından teknoloji severler için servis edildi.

Flow özelliği Swype, SwiftKey ve Android 4.2 içerisinde gelen klavye tarafından destekleniyor. Bu uygulama sayesinde yazı girişi yaparken her harfi ayrı ayrı girmek yerine ekran üzerinde kaydırmalar yaparak elinizi cihazınızdan hiç ayırmıyorsunuz. Bu özelliğin başka bir güzel tarafı ise boyutu ne olursa olsun yazı girişlerinizi tek elle yapabiliyor olmak. Başka bir deeyişle tek el ile sanki iki elininizin parmaklarını kullanırcasına hızlı yazı yazabilmek. Çok yakın bir gelecekte beta versiyonunun seçili kullanıcılara açık olan testi başlayacak olan Flow özelliğinin çalışma sistematiğini tam olarak uygulamayı yükledikten sonra görebiliyor olacağız. Şimdilik aşağıda yer alan video ile yetinmemiz gereken SwiftKey'in Flow özelliğinin beta testlerinin deneylerine katılmak isterseniz bu linke tıklayarak yapımcı firmaya e-mail adresinizi gönderebilirsiniz.

(videoyu tarayıcınızda açmak için burayı tıklayın)


Swiftkey Flow özelliğinin kullanımı

 

Fotoğraf: SwiftKey

4 comments

Yeni yorum yaz:
  • http://swiftkey.net/flow/

    Yukarıdaki link üzerinde yer alan pencereye e-mail adresini vermeyi kabul edersen ve de giriş yaparsan SwiftKey'e Beta test edicisi olmak istediğin yönünde irade beyan etmiş oluyorsun. Eğer firma sana olumlu geri dönüş yaparsa teknik olarak (emin değilim ama büyük ihtimalle) yeni SwiftKey Flow'u ücretsiz olarak edinebilirsin.

  • Araz 04.Ara.2012 Link to comment

    nereden indirebilirim , Volkan bey?

  • Beta Tester olursan sanırım SwiftKey'den uygulamayı ücretsiz alabilirsin. İstersen bir dene..

  • Araz 04.Ara.2012 Link to comment

    TouchPal kullaniyorum. TP'da da kaydirma islemi var. Swiftkey de kurulu ama kullanmiyorum. Flow ozelliyini deniyecegim. Hosuma giderse, tercihim SK'den yana olabilir.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!