This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

VNC Viewer, 9.99 dolar yerine artık ücretsiz!

VNC Viewer, masaüstünüzden Android cihazlarınızı kontrol etmenizi sağlayan oldukça faydalı bir uygulama. Uygulama önceden 9.99 dolarlık bir fiyata Google Play Store üzerinden satılıyordu fakat artık ücretsiz. Eğer siz de bilgisayarınız üzerinden cihazlarınızı kontrol etmeyi düşünüyorsanız bu fırsatı sakın kaçırmayın.

VNCViewerTeaser
© AndroidPIT/Real VNC

Bilgisayardan mobil cihazlara ulaşmanızı sağlayan uygulamalar arasında VNC Viewer her zaman ilk üçte yer alır. Team Viewer’ın başı çektiği bu listelerde 9.99 dolarlık fiyatına rağmen bu kadar rağbet gören uygulama sayesinde aynı zamanda mesaj atıp, alabilirsiniz. VNC Viewer neden ücretsiz olduğu bilinmiyor fakat bunun yanında ne kadar süre ücretsiz kalacağı da bir soru işareti. Bu yüzden eğer benzer bir uygulamaya ihtiyacınız varsa elinizi çabuk tutmakta fayda var.

AndroidPIT VNC Viewer Setup
© AndroidPIT/Real VNC

Mac, PC, Linux ya da Unix sistemleriniz ile cihazlarınız arasında bağ kuran VNC Viewer aynı zamanda güvenilir bir geliştirici olan VNC tarafından üretildi. Uygulamayı bilgisayarınıza ve cihazınıza indirip uygun güvenlik ayarlarını yaptıktan sonra sorunsuzca telefonunuza bağlanabiliyorsunuz. Başta alışmak zor gelebilir fakat daha sonrasında bu uygulamaya neden daha önceden sahip olmadığınızı sorabilirsiniz.

VNC Viewer Install on Google Play

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!