This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Web Tarayıcısı Opera Mini’nin Son Sürümü Google Play’de

Android mobil işletim sistemli cihazlar için özel olarak geliştirilen Opera Mini web tarayıcısının son sürümü olan Opera Mini Browser 7.5 birkaç gün önce Google Play’e yüklendi. Ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen Opera Mini Browser 7.5’i diğerlerinden ayıran ilginç özellikleri var.

 

Google Play üzerinden kullanıcılara sunulduktan 3 gün içerisinde yaklaşık 350.000 kez indirilen yeni Opera tarayıcısının en önemli özelliği yapımcı firmanın ‘Akıllı Sayfa’ diye isimlendirdiği sosyal medyaya ve tercih edilen haber kaynaklarına çok hızlı erişim seçeneği. Ayrıca yeni tarayıcı Akıllı Sayfa konsepti kapsamında bulunduğunuz yeri GPS ile algılayarak size mekan tavsiyesinde de bulunuyor. Uzun lafın kısası Opera web tarayıcısı ile gelen ‘Smart Page’ yani Akıllı Sayfa uygulaması size sosyal medya ve etrafınızda olup bitenleri kuşbaşı olarak size sunmak için tasarlanmış.

Web tarayıcısı üzerinde yer alan sosyal sekme size Facebook,Twitter ve Google+ üzerinde olup bitenlerden haberdar olma imkanını sunuyor. Haberler sekmesi üzerinde Opera tarayıcısı üzerinde ziyaret ettiğiniz sitelerin içeriği ile paralele ilginizi çekebilecek haberlere yer verilerek kullanıcıların zaman ve paradan tasarruf etmesi hedefleniyor. Kendi Nexus 7 cihazıma indirip kullanmaya başladığım Opera Mini Browser 7.5’in yeni sayfa görüntüleme özelliği gerçekten hoş olmuş. Gmail ve Facebook sayfalarının tarayıcı görüntülenmeleri adeta uygulama tadında derli toplu ve içerisinde dolaşması kolay. İlk izlenimlerim kesinlikle çok olumlu. Sizlere de bu yeni tarayıcıya bir şans vermenizi öneririm.

Opera web tarayıcısının en güncel sürümünü Google Play üzerinden indirmek için bu linke tıklayabilirsiniz. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!