This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 10 comments

WhatsApp için mutlaka gerekli: WhatsApp File Sender

Milyonlarca aktif kullanıcısı da olsa, en popüler uygulamalardan biri de olsa WhatsApp Messenger mükemmel değil. Mesela uygulama üzerinden medya içeriklerini ne kadar paylaşsanız da direk olarak dosya paylaşamıyorsunuz. İşte bu nokta da WhatsApp File Sender devreye giriyor. Artık arkadaşlarınızla WhatsApp üzerinden dosya da paylaşabilecekseniz.

whatsapp file sender teaser
WhatsApp File Sender ile her tür dosya gönderilebilir. © JuggerSoft/WhatsApp Inc.

WhatsApp video, fotoğraf ya da sesli mesaj gönderiyor, evet, fakat iş arşiv dosyalarına, Office belgelerine geldiğinde orada kalıyor. Bu boşluğu WhatsApp File Sender çok zekice dolduruyor, şöyle ki; Dosyaları sesli mesaj formatına dönüştürüyor ve böylece WhatsApp’da onları gönderebiliyor.

whatsapp file sender screenshot 01
PRO versiyon kullanmadığınız sürece tek seferde tek dosya gönderebilirsiniz / © JuggerSoft

Dosya alıcıya gittiğinde yeniden eski formatına dönüyor ve normal bir şekilde açılıyor. Kesinlikle hiçbir veri kaybolmuyor, kalite düşmüyor ve tüm tipte formatlar destekleniyor. Ayrıca bir şey göndereceğiniz zaman uygulamayı her seferinde başlatmanız gerekmiyor.

whatsapp file sender screenshot 02
WhatsApp File Sender şimdilik sadece İngilizce ve İtalyanca. / © JuggerSoft

WhatsApp File Sender ücretsiz. Tek seferde bir dosya göndermeye izin veriyor ve en fazla 16 MB boyutunda bir dosya atabilirsiniz. PRO versiyonu da 0.65 dolar ve reklamlara yer vermiyor. Bu versiyonda bir seferde birçok dosya gönderebilirsiniz ve limit her dosya için 160 MB. Şu anda arayüz sadece İngilizce ve İtalyanca mevcut. Üreticiler, en iyi sonuç için hem WhatsApp hem de File Sender’ın en son versiyonunun kullanılmasını tavsiye ediyor.

Sizin WhatsApp File Sender ile ilgili düşünceleriniz ne? WhatsApp üzerinde daha farklı ne gibi özellikler görmeyi istersiniz?

10 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!