This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 5 comments

WhatsApp için en iyi güvenlik programı: WhatsLock

Herkes verilerini ortada bırakmak ya da konuşmalarını çok rahatça paylaşmak istemeyebilir. Bunun birçok sebebi olabilir, çoğu insanı ilgilendirmeyen kişisel konuşmalarınızı da daha iyi korumak isteyebilirsiniz. İşte WhatsApp üzerinde özel bilgilerinin güvenliğini arttırmak isteyenler için çok uygun bir uygulama: WhatsLock

lockwhatsapp
WhatsApp artık daha güvende/ © Google Play Store

WhatsLock çok etkili ve pratik bir güvenlik uygulaması. Öncelikle telefonunuzda çok az yer tutuyor. Bir diğer iyi yanıysa uygulama kesinlikle saçma sapan reklamlar ile canınızı sıkmıyor. Ücretsiz olan uygulamanın arayüzü ise gayet kullanışlı. Uygulama üzerinden kilit kullanacağınız zamanları ayarlayabilir, böylece her girişinizde şifre girmek zorunda kalmazsınız. Google Play Store üzerinden bir milyondan fazla indirilen uygulamanın puanı ise 4.5. Uygulamanın en iyi ve eğlenceli yanlarından biriyse, eğer birisi sizden izinsiz WhatsApp’ınıza girmeye kalkarsa, yanlış şifre girdiği anda ön kamera o kişinin fotoğrafını çekiyor. Böylece siz de, yokluğunuzda kimin özel hayatınızı karıştırmaya çalıştığını görebilirsiniz.

Messenger and Chat Lock Install on Google Play

Özetlemek gerekirse uygulama WhatsApp üzerinde herhangi bir güvenlik ve gizlilik ihtiyacı duyanlar için gerçekten birebir.

Sizin kullandığınız ve önerebileceğiniz benzer uygulamalar var mı?

5 comments

Yeni yorum yaz:
 • huseyin 03.Kas.2014 Link to comment

  CM security indirin kurun telefonu kasmadan gayet guzel koruyor arti istedigin uygulamayi koruma altina alabiliyorsun sifreyi yanlis giren herkesin resmini buda cekiyor arti tek uygulama ile sinirli degil canin hangi uygulamaya isterse koy

 • aynn fotograf cekiyo bende denedim

 • HAZREÇ 23.Oca.2014 Link to comment

  muhammed bey fotograf cekiyor ben denedim

 • Uygulamayı indirdim, içerisinde reklam var ve fotoğraf çekme muhabbetini kullanmak için pro sürümü almak gerekiyor sanırım. Sadece pin koruması sağlıyor.

 • HAZREÇ 22.Oca.2014 Link to comment

  guzel uygulamaymis en guzel yanida fotograf cekmesi :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!