This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

WhatsApp Suite - Haydi gülümse!

Etrafta moralimizi bozacak yığınla şey var: Sıkışık iş günleri, soğuk kış gecesi, ekonomik daralma, kalabalık metrolar, süpermarketteki sıra... Fakat gelin bir de işin pozitif kısmından bakmaya çalışalım; sokağın güneşli kısmından yürüyelim ve sadece inadına gülümseyelim!

Eğer siz de mutlu olma modundaysanız ve etrafa neşe ve smileyler saçmak her zaman bu işin aracıdır. Kim birinden sevgi dolu bir çiçek veya kalp aldığında gülümsememekte diretebilir - sanal olsa bile? Bunun hakkında daha detaylı bilgiyi WhatsApp Suite incelememizde okuyabilirsiniz!

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.1 1.3

Özellikler & Kullanım

WhatsApp Suite bu smileylerin, resimlerin ve seslerin içinde bulunduğu bir koleksiyon. Kullanıcı bunların içinden kendi modlarına göre seçim yapabiliyor. Her şeyden önce "bir gülümseme bin kelimeye bedeldir" değil mi? Kontaklarınıza WhatsApp, Bluetooh, Gmail ve Facebook aracılığıyla binlerce smiley ve resim yollayabilirsiniz.

Uygulama dört kategoriden oluşuyor:

Paint: Bu özelliği kendi tasarımlarınızı yaratmak için kullanıyorsunuz. Farklı tip kurşun kalemler, fırçalar ve renkler... Sanat eseriniz bittiğinde gönderime hazır.

Rage/Advice: Bu ikinci özellik internette dolaşan meme'ler ve resimlerden oluşuyor (Keanue Reeves'ın şaşkın suratının olduğu meme'i hatırlıyor musunuz?). Bir resim seçin ve kendi yazı ve kişisel şakanızı ekleyin (önümüzdeki tatil sezonu için faydalı olabilir). Yine burda da yarattığınız resimleri farklı sosyal ağlarla paylaşabilirsiniz.

Smiley: Seçiminizi yapın: Klasik yuvarlak hatlı gülen, flört eden, kızgın, sarhoş... smileyler veyahut Manga tarzı smileyler. Ve hatta bazıları Sponge Bob gibi.

Sound: Bu benim favorim. Farklı durumlar için çok sayıda sesi kullanabiliyorsunuz. Siz ve arkadaşınız biraz kırılgan bir devreden mi geçiyorsunuz? "Üzgün an" sesini seçin. Trajik veya romantik mi hissediyorsunuz? Love Story şarkısı size uyabilir. Resimlerinize alkış ve yuhalama efekti katmak için de bir tuş var.

Özet: WhatsApp Suite suratınıza gülümseme getirecek ve neşeli anlarınızı ve şakalarınızı bir tuşla paylaşabileceğiniz eğlenceli bir uygulama.

Ekran & Kontroller

WhatsApp Suite rengarenk ve kolay bir ara yüze sahip. Ekranın altında dört farklı sekme/kategori bulacaksınız. Her türlü şeye erişim çok kolay - kafa karışıklığı yaratacak bir şey yok.

Hız & İstikrar

WhatsApp Suite tüm test boyunca son derece akıcı çalıştı.

Fiyat/Performans Oranı

Gülümsemenin ve WhatsApp Suite'in bir fiyatı yok. Uygulamayı AndroidPIT App Center ve Google Play Store'da bulabilirsiniz. Uygulama için reklamlar mevcut fakat en azından beni rahatsız etmedi.

Ekran Görüntüleri:

WhatsApp Suite - Haydi gülümse! WhatsApp Suite - Haydi gülümse! WhatsApp Suite - Haydi gülümse! WhatsApp Suite - Haydi gülümse! WhatsApp Suite - Haydi gülümse!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!