This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 2 comments

WhatsApp’ınızı zenginleştirecek 4 uygulama

WhatsApp, inanılmaz popülaritesine rağmen bazen tek başına mesajlaşma konusundaki tüm ihtiyaçlarımızı karşılayamayabiliyor. Fakat bu sorunun da çözümleri basit: Diğer WhatsApp uygulamaları. WhatsApp’ı daha pratik ve faydalı bir uygulama haline getirebilen bazı uygulamaları sizin için seçtik.

whatsapp icon homescreen
© AndroidPIT

Paint for WhatsApp

WhatsApp’a biraz yaratıcılık katmak isteyenler mutlaka bu uygulamaya bir göz atsınlar. İster bir fotoğrafınız üzerinde oynamalar yapın isterseniz de kendiniz yeni bir çizim yaparak farklı bir görsel yaratın. Hepsi sizin zevkinize kalmış.

Paint for Whatsapp Install on Google Play
apps whatsapp paint for whatsapp
© Mizu Software Solutions

WhatsApp Protector

Mesajlarınız için daha fazla güvenlik ister misiniz? Eğer cevabınız evetse WhatsApp Protector size, uygulamayı şifreleme ya da başkaları için limitli erişim imkanı yaratma imkanı sunuyor. Hepsi bu kadar da değil. Ayrıca başka birisi sizin WhatsApp’ınıza izinsiz girmeye çalışırsa uygulama o kişinin fotoğrafını çekiyor, böylece siz de telefonunuzu kimin karıştırdığını görebiliyorsunuz. 

Messenger and Chat Lock Install on Google Play
apps whatsapp whatsapp beschuetzer
More privacy options for your WhatsApp conversations. / © Bunny Labs

WCleaner for WhatsApp

WhatsApp’ı ne kadar çok kullanırsanız o kadar çok veri önbelleğinizde birikir. İndirilen dosyalar, sesli mesajlar, videolar ve daha fazlası… Hepsi telefonunuzda yer tutuyor. WCleaner for WhatsApp size bu dosyaları kolayca seçerek temizleme olanağı sunuyor.

WCleaner for WA Install on Google Play
apps whatsapp wcleaner
Reduce the waste produced by the WhatsApp Messenger. / © vAlmaraz

WhatsApp Spy

Rehberinizdeki kişilerin en son ne zaman çevrimiçi olduğunu merak ediyorsunuz fakat siz de çevrimiçi olmak istemiyorsunuz? Çok mu fazla şey istiyorsunuz? Hayır! WhatsApp Spy uygulamasıyla listenizdeki kişilerin en son ne zaman çevrimiçi olduklarını rahatça görebilirsiniz. 

Sizin de sıkça kullandığınız alternatif WhatsApp uygulamaları var mı? 

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!