This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Sınırsız derecede kişiselleştirilebilen Android ana ekranı oldukça fantastik. Stok halinde toplu widgetlar olduğu gibi kullanıcıların aralarından seçebildiği tonlarca diğer ufak widget mevcut.

Widgetsoid benim kişisel öne çıkanlarımdan - bu havalı araç kullanıcıların kendi widgetlarını oluşturmalarını ve kendi yaratıcılıklarını konuşturmasını sağlıyor.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
4.2.6 4.2.7.1

Özellikler & Kullanım

Gelin bir konuda lafı gevelemeyelim: Android'i seviyorum! En büyük nedenlerinden biri Android cihazlarının yüksek derecede kişiselleştirilebilmesi. Örneğin ROM'larla, launcher'larla vs. Bu kullanıcıyı kişisel hissetmesini sağlıyor.

Widgetları sevmemin bir nedeni de bu. Bazı esas özelliklere kolay erişim sağlıyor (Wi-Fi, Bluetooth...) . Ve kendi widgetlarımı oluşturmayı çok seviyorum, yani Widgetsoid'i denemek benim için bir zevkti. Uygulama 50 farklı (!) özellikle birlikte geliyor. Widgetların büyüklük ve görünüşleri de ayrıca ayarlanabiliyor.

Peki Widgetsoid'ın esas ana özellikleri neler? GPS, Bluetooth, veri trafiği gibi standard özelliklerinin dışında bu uygulamanın sunduğu başka özellikler var. Örneğin CPU hızına, RAM ve ana belleğe dilerseniz ana menüden erişebiliyorsunuz.

Ayrıca hoperlör, ses girişi, NCF'yi açma/kapama, müziği kapatıp açma, klavye dilini değiştirme, flaşı el feneri gibi kullanımı açma/kapama gibi birçok özellik de mevcut.

Bir özelliği oluşturup oluşturmaz onunla ilgili widgetı da dilediğiniz gibi oluşturabiliyorsunuz. Yuvarlak hatlı, aradan çizgi geçen, arka fon renkleri... aklınıza ne gelirse. Seçeneklerin çeşitliliğinden kuşkunuz olmasın, çok sayıda seçenek mevcut!

Özet: Eğer sürekli kullanmak istediğiniz özellikler için widget yaratmak istiyorsanız Widgetsoid uygulamasını deneyin. Uygulama vaad ettiği şeyi yapıyor ve de ortaya çıkan şey de bundan ibaret.

Ekran & Kontroller

Widgetsoid uygulamasının ara yüzü daha direkt ve kısa bir şekilde yapılabilirmiş. Biraz kafa karıştırıcı. Ayrıca widgetlar görünümlerini değiştirme seçenekleri olmasına rağmen her zaman için üç aşağı beş yukarı aynı gözüküyor.

Tablet sürümü iyi.

Hız & İstikrar

Widgetsoid uygulaması bu kategoride tamamen kusursuz çalışıyor ve herhangi bir problemle karşılaşmadık. Tuşlar sorunsuz çalışıyor, yüklemeyi beklemiyorsunuz ve uygulama bayağı stabil.

Fiyat/Performans Oranı

Widgetsoid AndroidPIT App Center'da ve Google Play'de bedava. Bedava sürümü hemen hemen tam sürümünün sunduğu aynı özelliklere sahip. Bunu belirtmekle birlikte desteğinizi 1 Euro'luk sürümü satın alarak gösterebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Widgetsoid - Widgets, heryerde widgets! Widgetsoid - Widgets, heryerde widgets! Widgetsoid - Widgets, heryerde widgets! Widgetsoid - Widgets, heryerde widgets! Widgetsoid - Widgets, heryerde widgets!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!