This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

WiFi Mouse Pro

Akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için WiFi Mouse Pro bilgisayar faresi ve klavye olarak iş görebilir. Kablosuz internet ağıyla hem fare hem de klavyeyi gösteriyor ve mutlitouch özelliği sayesinde kullanılabilirliği son derece iyi. Detayları görmek için incelememize buyrun.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.7 3.2.3

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Galaxy Nexus
Android sürümü: 4.1.1
Root: Yok
Sürümü: 2.1

WiFi Mouse Pro uygulamasını başlatmadan önce öncelikle bilgisayarınızla eşleştirmeniz için internetten gerekli yazılımı geliştiricinin sitesinden bilgisayarınıza  indirip yüklemeniz gerekiyor. Bunu yaptığınız vakit direktman uygulamayı açın ve "Auto Connect"e basarak bilgisayarınıza bağlanın.

Alternatif olarak: Bilgisayarınızın IP numarasını elle girin - ve hepsi bu! Uygulama hemen sonrasında PC/Mac'inize bağlanmış olacak.

Şimdi her şey açıklığa kavuşturulduğuna göre başka bir soru beliriyor: Gerçekten kim bu uygulamadan faydalanabilir? Yani bilgisayarın önünde oturan kullanıcılar değil, değil mi?

Bir uzaktan fare ama örneğin sunum yapanlar için son derece kullanışlı. Farenizin pili bittiği anda da bu uygulamayla telefonunuzu fare olarak kullanabilirsiniz.

Uygulamanın 2.1 sürümünden itibaren ayarlardan standard fare özelliklerinden farklı olarak (imleci hareket ettirmek, sağ/sol tık ve sayfayı aşağı yukarı sürükleme) işleri kolaylaştıran farklı birçok özellik mevcut. Bunun dışında yukarı aşağı kaydırmalarda ekranı yukarı çekerken aşağı mı aşağı çekerken yukarı mı gelmesini ayarlayabiliyorsunuz.

Özet:  WiFi Mouse Pro çok yararlı bir uygulama ve "özel ilgi alanları" kategorisine girse de bu onu daha az değerli kılmıyor. Bu yüzden uygulama dört yıldızı hakediyor.

Ekran & Kontroller

WiFi Mouse Pro kolay bir şekilde yönetilebiliyor ve girilen girişler bilgisayarınızda aynı anda sorunsuz bir şekilde görüntüleniyor. Bunun dışında uygulama akıllı telefon/tablete o kadar iyi uyarlanmış ki uygulama tüm ekrana yayılıyor. Kullanıcı ara yüzü kolay ve kullanım kolay öğrenilir. Fareyi yönlendirmek istediğiniz yöne parmağınızı kaydırın, yukarı aşağı scroll'u kullanın ve klavyeyi kullanımındaki detayları görmek için özel tuşa basın... tüm bunlar artı bir etki bırakıyor.

Hız & İstikrar

Özetle: WiFi Mouse Pro iyi bir performans sergiledi, kontroller akıcı ve uygulama hiç donmadı.

Fiyat/Performans Oranı

WiFi Mouse Pro uygulamasının normal fiyatı 3.18 Euro. "Haftanın Uygulaması" olduğundan dolayı 12.11 - 18.11.2012 tarihleri arasında promosyonlu fiyatı olan 1.59 Euro'dan satışta. Bu bilgisayarınızı akıcı bir şekilde kontrol edebildiğinizi hesaba kattığınızda çok büyük bir meblağ değil. Server programı hem MAC hem de PC'ye uyumlu. Eğer sizin için bu da yeterli değilse uygulamayı test etmek için bedava sürümünü (deneme yedi gün geçerli) kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

WiFi Mouse Pro WiFi Mouse Pro WiFi Mouse Pro WiFi Mouse Pro WiFi Mouse Pro

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!