This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Oyun konsollarında oyun oynama meraklılarına önemle duyurulur: Eğer yeni bir oyun konsolu almayı ya da yurtdışından getirtmeyi düşünüyorsanız mutlaka Wikipad Tablet’e göz atın. Cihaz ilk başlarda isimsiz bir Android oyun tableti olarak geliştirilmeye başladı fakat süreç içerisinde Sony ve Nvidia’nın dikkatini çekerek arkasına bu iki devin desteğini aldı. Bu yeni ürün Android oyun konsolu almayı aklından geçiren içinler için ilginç bir alternatif olabilir. 

Yazının girişindeki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi bu yeni tabletin oyun oynamak için özel dizayn edilmiş bir platforma oturtulması seçeneği var. Platformun her iki yanında da hem analog hem de normal tuş takımı kontrol seçenekleri mevcut. Tablet 10.1 inç ekranı ve de 8.6 milimetre gibi gerçekten çok ince kalınlığı ile  tasarım anlamında da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.  Ekran 1280x800 piksel görüntüleme gücüne sahip. 1 GB RAM ve Nvidia Tegra 3 1.4 Ghz’lik işlemci ile satışa sunulacak olan tablet 16 GB ve 32 GB’lık dahili hafıza seçeneklerine sahip olacak.

Bu arada oyun konsolunun yapımcısı olan Gamestop firması firmayı 31 Ekim tarihinde çıkarmayı planlıyor. Bu arada bu oyun konsolunun Sony’den lisanslı olduğunun tekrar altını çizmekte fayda var. Bu işbirliğinin Sony kullanıcılarına sağlayacağı ayrıcalıkların olması kaçınılmaz.

Yeni oyun konsolu Wikipad Tablet’in fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz.

 


 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!