Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Wo ist Mein... Eşyalarınıza göz kulak olun

Gökhan G. (Çeviri)
0

Bir eşya fiziksel olarak yanımda olmadığı sürece o eşyayı kaybetme olasılığım çok yüksek. Kışın eldivenler ve atkı; ama aynı zamanda faturalar, sözleşmeler ve hatta anahtarlar. İkinci gruptaki şeyler kısaca kaybedilmemesi gereken şeyler listesinde. Bu noktada Wo ist Mein... uygulaması devreye giriyor. Bugünün incelemesinde uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

2 ★★☆☆☆

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.0 3.7

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note 2
Android sürümü: 4.1.1
Root: Yok
Modifikasyonlar: Yok

Wo ist Mein... uygulamasını başlattıktan sonra uygulamanın iki ana özelliği olduğunu göreceksiniz: Kayıt listesine daha fazla eşya girme ve kayıtlar arasından eşyalarınızı görme. Ben işe en önemli eşyalarımı içinde eşyanın isminin, tanımının ve fotoğrafının olduğu basit bir formu doldurup eşyalarımı organize ederek başladım. Fotoğraflar yoluyla objeleri kolay bir şekilde hatırlayabiliyorsunuz.

Objeleri diğer objeleri kapsayıcı şekilde de organize edebiliyorsunuz. Örneğin benim dosyam bir obje fakat aynı zamanda pasaportumu içine koyduğum "lokasyon-yer".

Verilen bir objeyi bulmak için alt çubuktaki listeden basitçe o objeyi seçiyorsunuz. Tüm objeler alfabetik sırada. Bir kez bir obje seçildi mi objenin bulunduğu nokta ekrana geliyor.

Listenizi Facebook veya Twitter'da paylaşabilirsiniz - gerçi nereye kadar paylaşabilirsiniz. Çünkü yüzlerce en önemli eşyalarımın nerde olduğunu insanlarla paylaşmak istemem.

Cihaz değiştirmek istediğinizde tüm datayı diğer cihazda kullanmak üzere kaydedebilirsiniz - herhangi bir senkronizasyon seçeneği yok.

Çektiğiniz resimleri büyütüp küçültemiyorsunuz, malesef. Ayrıca geri gitme tuşu çalışması gerektiiği gibi çalışmıyor. Bir önce baktığınız yere götüreceğine bu tuş sizi ana menüye götürüyor - can sıkıcı bir durum (buna bir sonraki bölümde değineceğiz).

Özet: Wo ist Mein... kötü bir konsept değil fakat uygulamanın özellik, tasarım ve seçenekler bakımından zayıf yönleri var.

Ekran & Kontroller

Wo ist Mein... tasarım açısından sınıfta kalıyor. Bir parça iOS bir parça da 90'lardan kalma nostaljik bir arayüze sahip. Uygulamanın kendisi bile eski moda (ve biraz ürkütücü) geliyor.

Kontroller kullanıcı dostu olmamasına rağmen bir parça geliştirmeyle iyi seviyeye getirilebilir. Farklı objeler ekleme kolay olsa da aynı başarıyı ana menüde ekleme ve aratma tuşunda göremedim.

Hız & İstikrar

Wo ist Mein... hız bakımından iyi bir performans sergiledi fakat istikrar bakımından eksiklikleri var.

Ayrıca bir objenin fotoğrafını çekerken cihazı çevirmemeye dikkat edin yoksa fotoğrafınız kaydedilmeyebilir.

Fiyat/Performans Oranı

Wo ist Mein... uygulamasının fiyatı 0.79 Euro ve bu fiyat için üzerine düşünülerek tasarlanmış ve hoş özelliklerle gelen bir uygulama beklerim. Bu uygulama bana daha çok beta sürüm gibi geldi.

(orijinal metnin yazarı: Christian Brüggemann)

Ekran Görüntüleri:

Wo ist Mein... Eşyalarınıza göz kulak olun Wo ist Mein... Eşyalarınıza göz kulak olun Wo ist Mein... Eşyalarınıza göz kulak olun Wo ist Mein... Eşyalarınıza göz kulak olun

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

WIM-App

Sie suchen etwas. WIM findet es.

Geliştiriciye e-posta gönder Geliştirici profili

Yorumlar

Yeni yorum yaz: