This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Wo ist mein ... ? Sakin olun ve haritayı kontrol edin

Bu senaryo size de tanıdık geliyor mu? Yabancı bir şehirdesiniz ve yolunuzu bulmanıza hayatta imkân yok. Arabam nerde, otelim nerde, üzerinde haritamı bıraktığım çeşmenin yanındaki bank nerde?

Wo ist mein ... ? uygulaması bu tarz durumlara yardımcı oluyor. Testlerimizde nasıl çalıştığını gelin birlikte görelim.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.2 1.2

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)

Android sürümü: 4.0.4

Root: Yok

Sürüm: 2.3.3

Wo ist mein ... ? uygulamasını bir çırpıda görelim: Uygulamayı açın ve haritanın üzerinde nerede olduğunuzu göreceksiniz. Bulunduğunuz konum hareket ettiğiniz sürece güncelleniyor. Ekranın üzerindeki çubukla haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Bu çubuğu ayrıca eğer çok uzaklaştıysanız gerisin geri eski konumunuza gelmek için de kullanabilirsiniz.

Lokasyonları kaydetmek aynı şekilde yapılıyor. Şu anki konumunuzu kaydetmek istiyorsanız (çünkü şu anki konumunuz arabayı park ettiğiniz yer) basit bir şekilde konumu kaydete basın. Her konum için farklı bir isim verebilirsiniz. Yeni bir konum için aynı bir ismi vermişseniz (örneğin "araba park") eski lokasyon otomatik olarak siliniyor. Bu şekilde navigasyon esnasında sokak isimlerinin ve başka isimlerin birbirine girmesi önlenmiş oluyor.

Kaydettiğiniz tüm konumların tarihleri ve saatleri de içeren listesini görmek için "konumu arat"'a tıklayın. Birini seçebilir veyahut birden çok konumu/hepsini aynı anda harita üzerinde göstertebilirsiniz. Kayıtları silme de aynı şekilde işliyor. Tekini, bazılarını veya hepsini silebilirsiniz.

Sokak haritası ve uydu haritası seçenekleri var ve birinden diğerine geçiş çok kolay.

Özet: Wo ist mein ... ? kolay anlaşılır ve kolay kullanımlı bir uygulama. Bu navigasyonu kolaylaştırıyor. Çok üstün/harika özelliklerle gelmeyen basit bir uygulama. Basite indirgenmiş, böylelikle de kullanımı hızlı ve kolay.

Ekran & Kontroller

Wo ist mein ... ? hoş ve kolay anlaşılır bir temelde inşa edilmiş. Şehri veya uydu haritasını kullanarak bir saniyenin altında bulunduğunuz konumu gösteriyor.

Tuşlar ve sekmelerin büyüklükleri kullanımı kolaylaştıracak şekilde iyi büyüklükte ve uygulamanın basit tasarımından dolayı son derece kullanıcı dostu.

Hız & İstikrar

Wo ist mein ... ? testlerimiz süresince herhangi bir takılma olmaksızın çalıştı. Yükleme süreleri mükemmel derecede yeterli ve uygulama hiç donmadı.

Fiyat/Performans Oranı

Wo ist mein ... ? uygulamasının fiyatı 1.99 Euro ve AndroidPIT App Center'dan indirilebilir. Sıradışı özelliklerle gelmese de satın alınabilecek, yararlı bir uygulama.

Ekran Görüntüleri:

Wo ist mein ... ? Sakin olun ve haritayı kontrol edin Wo ist mein ... ? Sakin olun ve haritayı kontrol edin Wo ist mein ... ? Sakin olun ve haritayı kontrol edin Wo ist mein ... ? Sakin olun ve haritayı kontrol edin Wo ist mein ... ? Sakin olun ve haritayı kontrol edin

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!