This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Motorola ve Google Ortak Ürünü X Phone Hakkındaki Söylentiler Tam Gaz

Google ve geçtiğimiz yıl içerisinde satın almış olduğu Motorola'nın işbirliği ile üretildiği iddia edilen X Phone hakkındaki söylentilere yenileri eklendi. Buna göre akıllı telefon piyasasının yeni bombası olacak cihaz çok hafif bir karbon alaşımından üretilecek, 4.8 inçlik ekrana sahip olacak ve içerisinde 2 GHz'lik Snapdragon 800 işlemci ile gelecek.

Şu anda tasarım ve üretim aşamasında olduğu iddia edilen Motorola X Phone'un hayali dizaynı / © Edalol

Motorola ve Google evliliğinin ilk ürünü olması beklenen X Phone hakkındaki söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Söyletilerin zirve noktasına bugün dünyanın önde gelen mobil cihaz haber portallarından Phone Arena'da ulaşıldı. Sitenin iddialarına göre X Phone adını alacak yeni akıllı telefon 2013'ün Kasım ayı içerisinde tanıtılacak. 

Phone Arena üzerinden aktarılan söylentiler içerisinden öne çıkanlar ise cihazın 2 GHz'lık işlemcisinin gün boyu çalışabilmesi için 4.000 mAh'lık bir pil gücüne sahip olması, düşme ve darbelere dayanıklı ve aynı zamanda çok hafif aliminyum alaşımlı malzeme kullanılması ve cihazın aynen Xperia Z'de olduğu gibi suya karşı tam korumaya sahip olması ihtimalleri oluyor. Motorola'nın mevcut akıllı telefon piyasasındaki ürünleri ve mevcut piyasa koşulları  göz önünde bulundurulduğunda bu söylentilerin gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek.

2013 senesinin ilk çeyreğini geride bırakırken akıllı telefon piyasasının süper telefonlar segmentinde ortaya çıkan görüntü dikkate alındığında beliren tablo içerisinde şu anda Sony Xperia Z, HTC One ve Samsung Galaxy S4 bulunuyor. Bakalım bir süredir iddia edildiği gibi Motorola'da bu denklem içerisinde kendisine yer bulabilecek mi?

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!