Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Xperia S'ye Android Güncellemesi Geliyor

Gökhan G.
4

Sony'den Xperia S kullanıcılarının sevineceği bir haber geldi. 2012 tarihli Xperia'lar içinde Android Jelly Bean bekleyen son modelin de güncelleme göreceği açıklandı.

xperia s jelly bean
© Sony

İşin aslı güncellemenin geldiği haberi Sony Fransa'nın Twitter'ından yayınlandı, bu da demek oluyor ki güncelleme çok yakın zamanda Türkiye'ye de gelecek. Sony'nin kendi websitesinde de cihaz için 6.2.A.0.200 olan firmware numarası girildi; bu da büyük ihtimalle Jelly Bean'i gösteriyor.

Güncellemenin nasıl geleceği operatöre göre değişiklik gösterebileceği gibi yükleme işlemi WiFi (OTA) veya PC Companion üzerinden yapılabilecek.

İlgili konular

Yorumlar

Yeni yorum yaz:
 • ÖMER KAYA 25.May.2013 Link

  Nerde kaldı bu güncelleme nisan sonunda jealy bean güncellemesi dağıtıma başlandı Avrupada birçok ülkeye dağıtıldı ama ne hikmetse Turkiyeye sıra gelmedi mayıs bitecek ortada güncelleme yok

  0
 • Sezer Ardal 24.May.2013 Link

  Samsung ama her telefona guncelleme yapmiyor.Fiyati yuksek olan tellere guncelleme geliyor.Bnm telefon samsung 1 yildir guncelleme bekliyorum.Bu mu adalet :)

  0
 • Gökhan G. 24.May.2013 Link

  Evet haklısın. Ama Sony de güncelleme yapmayacaksa ne kaldı geriye?

  Olsun bu da iyi, Geç olmuş ama güç olmamış :).

  0
 • Araz 24.May.2013 Link

  Samsung'un varsa kafan rahat. Şu Sony çok ama çok güzel telefonlar yapıyor. Hem tasarım, hem donanım anlamında. Ama güncelleme?

  0