Authored by:

Xperia S'ye Android Güncellemesi Geliyor

Authored by: Gökhan G. — 24.May.2013

Sony'den Xperia S kullanıcılarının sevineceği bir haber geldi. 2012 tarihli Xperia'lar içinde Android Jelly Bean bekleyen son modelin de güncelleme göreceği açıklandı.

xperia s jelly bean
© Sony

İşin aslı güncellemenin geldiği haberi Sony Fransa'nın Twitter'ından yayınlandı, bu da demek oluyor ki güncelleme çok yakın zamanda Türkiye'ye de gelecek. Sony'nin kendi websitesinde de cihaz için 6.2.A.0.200 olan firmware numarası girildi; bu da büyük ihtimalle Jelly Bean'i gösteriyor.

Güncellemenin nasıl geleceği operatöre göre değişiklik gösterebileceği gibi yükleme işlemi WiFi (OTA) veya PC Companion üzerinden yapılabilecek.

Studied Computer Engineering for 2 years but then switched to Economics. Currently pursuing a Master´s degree in International Economics. His passion for technology dates way back to his childhood, which lead him to do two internships with Turkish mobile carriers Avea and Turkcell before joining AndroidPIT in June, 2012.

İlginizi çekebilir

4 comments

Yeni yorum yaz:
 • ÖMER KAYA 25.May.2013 Link to comment

  Nerde kaldı bu güncelleme nisan sonunda jealy bean güncellemesi dağıtıma başlandı Avrupada birçok ülkeye dağıtıldı ama ne hikmetse Turkiyeye sıra gelmedi mayıs bitecek ortada güncelleme yok

 • Sezer Ardal 24.May.2013 Link to comment

  Samsung ama her telefona guncelleme yapmiyor.Fiyati yuksek olan tellere guncelleme geliyor.Bnm telefon samsung 1 yildir guncelleme bekliyorum.Bu mu adalet :)

 • Gökhan G. 24.May.2013 Link to comment

  Evet haklısın. Ama Sony de güncelleme yapmayacaksa ne kaldı geriye?

  Olsun bu da iyi, Geç olmuş ama güç olmamış :).

 • Araz 24.May.2013 Link to comment

  Samsung'un varsa kafan rahat. Şu Sony çok ama çok güzel telefonlar yapıyor. Hem tasarım, hem donanım anlamında. Ama güncelleme?

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!