This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Xperia SP, T, TX ve V'ye Android 4.3 güncellemesi ne zaman gelecek?

Japon teknoloji devi Sony, amiral gemisi modellerinin ardından serinin daha az popüler olan cihazları Xperia SP, T, TX ve V'nin Android 4.3 güncellemesini ne zaman alacağını açıkladı. 

AndroidPIT Sony KitKat
© AndroidPIT

 

Geçtiğimiz günlerde üst düzey modelleri Xperia Z, Xperia Z1 ve Z Ultra için uzun zamandır beklenen Android 4.3 güncellemesinin dağıtımına başlayan Sony, şimdi de aynı serinin diğer modelleri olan Xperia SP, T, TX ve V marka telefonlar için resmi güncelleme tarihini açıkladı. 

Sony Mobile News tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu cihazlar için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımı Ocak sonunda başlayacak ve Şubat ayının ilk haftalarında tamamlanacak. Daha önce söz konusu cihazlara Aralık 2013'te güncelleme göndermeyi planlamış olsa da Sony'nin çok gecikmeden açıklamayı yapması güncellemeden umudu kesmiş olan cihaz sahiplerini de sevindirdi. 

Android 4.4 KitKat'a gelince, söz konusu dört telefondan sadece Xperia SP'nin Sony'nin KitKat güncelleme listesinde bulunduğunu kesin olarak biliyoruz. Xperia T ve TX'in de değerlendirmeye alındığı haberleri gelse de bu konuda şirket tarafından doğrulanmış net bir bilgi bulunmuyor. 

Vasıtasıyla Sony Xperia News Kaynak: Android Authority

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!