This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Xperia Z'ye Android 4.2.2 Güncellemesi Temmuz Ortasında Gelebilir

Geçtiğimiz haftalarda Sony Xperia Z için Android 4.2.2 güncellemesiyle ilgili kimi bilgiler Internet'te dolaşmaya başladıysa da, güncellemenin telefonlarımıza ne zaman geleceği konusu belirsizliğini koruyordu. Ancak şimdi Avustralyalı GSM operatörü Telstra'ya göre bu sorunun da bir cevabı var.

sony xperia z logo
© AndroidPIT

Xperiablog.net adlı teknoloji blogunun haberine göre, Telstra'nın müşteri destek sayfalarında akıllı telefonlara gelecek olan güncellemelerin yer verildiği bir liste bulunuyor. Bu listeye göre, Xperia Z için Android 4.2.2 güncellemesinin Telstra'ya geleceği tarih 14 Haziran iken, şirket bu güncellemeyi 15 Temmuz tarihinde herkesin erişimine açmayı planlamış.

Tabii sözü edilen güncellemenin Avustralyalı telekom firmasının kontratla birlikte sattığı cihazlar için geçerli olup, güncellemenin tüm cihazlara erişmesinin Temmuz ayının başlarında gerçekleşmesi de ihtimal dahilinde. 

xperia z android update 3
Android 4.2.2 güncellemesi görünümde de değişiklikler getiriyor. / © XDA Developers / DooMLoRD

Sony Mobile'dan söz konusu güncelleme ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da, öyle ya da böyle, Xperia Z sahipleri bekledikleri Android 4.2.2 desteğine birkaç ay içinde mutlaka kavuşacaklardır.

Konuyla ilgili her türlü haber ve güncelleme AndroidPIT.com.tr'de olacak. 

Kaynak: Xperiablog.net

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • tutku 06.Tem.2013 Link to comment

    Evet mevcut güncelleme bugün geldi büyük bir hevesle güncellememi yaptım fakat getirilen yeniliklerden çok screenshot'un kaldırılmış olması canımı çok sıktı

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!