This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares 4 comments

Xperia Z sahiplerine müjde: Android 4.3 güncellemesi resmen duyuruldu!

Sony beklenen açıklamayı yaparak Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra'nın ardından başta popüler telefonu Xperia Z olmak üzere, Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z için de Android 4.3 güncellemesinin başladığını resmen duyurdu. 

sony xperia z android 4 3
© AndroidPIT

Japon teknoloji devi Sony, kendi resmi blog sitesinden yaptığı açıklamayla başta ülkemizde de çok sevilen Xperia Z olmak üzere, Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z için Android 4.3 güncellemesinin resmen çıktığını kamuoyuna duyurdu. Geçtiğimiz hafta Zperia Z1 ve Z Ultra modelleri için Android 4.3 dağıtımına başlamış olan Sony, beklentilerin aksine güncellemeyi 2014 yılına bırakmayarak Xperia Z sahiplerini sevindirmiş oldu. 

Android 4.3 güncellemesinin ilgili Xperia cihazlarda daha iyi performansa yol açması beklenirken, Sony sahiplerini kullanıcı arayüzüne dair yenilikler de bekliyor. Güncellemeyle birlikte Akıllı Sosyal Kamera özelliği, Walkman, Albüm ve Filmler gibi resmi Sony uygulamalarının aktüel versiyonları, yepyeni Xperia tema resimleri ve "Xperia in Business" adı verilen bir güvenlik paketi de Z serisi telefon ve tabletlere girecek. Ayrıca Sony'nin güç yönetim uygulaması Battery STAMINA Mode'un yenilenmiş ve geliştirilmiş bir versiyonunu da barından güncelleme paketi, daha iyi bir pil performansı vaat ediyor. 

Xperia Z1 için Android 4.3 güncellemesi geçen hafta başlamış olmasına rağmen ülkemizdeki kullanıcıların henüz bu güncellemeyi görmemiş oldukları hesaba katılırsa, Z serisinin diğer telefonlarını kullanan okurlarımızın da Android 4.3 için 2014 yılını beklemeleri gerekebilir. 

Kaynak: Sony

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!