This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Sony Xperia Z Türkiye'de: Turkcell, Avea ve Teknosa Fiyat Seçenekleri

Şubat 2013'ün sonundan itibaren online olarak sipariş verilebilen Sony Xperia Z yaklaşık bir haftadan beri Türk pazarında teknoloji marketlerinin raflarında yerini almaya başladı. Turkcell, Avea ve Teknosa'dan peşinde 1850 TL karşılığında edinebileceğiniz Xperia Z'nin bu satış kanallarında farklılaşan fiyat seçenekleri hakkında detaylı bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

XperiaZ Turkcell
Sony Xperia Z Türkiye'de resmen satışta/ © Turkcell

Turkcell

Sony Xperia Z'nin Turkcell'deki fiyat seçeneklerini aşağıda, firmanın resmi web sitesinden almış olduğumuz tabloda görmektesiniz. Xperia Z'ni Turkcell üzerindeki fiyatları hakkındaki web sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

XperiaZ Turkcell 2

Sony Xperia Z için Turkcell'in Fiyat Tarife Seçenekleri / © Turkcell

Avea

Sony Xperia Z'nin Avea satış merkezlerindeki ödeme seçeneklerini tarife kırılımında aşağıda firmanın resmi web sitesinden almış olduğumuz tabloda görmektesiniz. Xperia Z'ni Avea resmi web sayfası üzerindeki fiyatları hakkındaki web sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

XperiaZ Avea

Sony Xperia Z için Avea'nın Fiyat-Tarife Seçenekleri / © Avea

Teknosa

Teknosa'nın Sony Xperia Z için sunduğu ödeme seçeneklerinin kredi kartı ve taksit kriterlerine göre ayrıntılı olarak gösterildiği tabloyu aşağıda görmektesiniz. Teknosa'nın Xperia Z sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

XperiaZ Teknosa
Sony Xperia Z için Teknosa'nın Fiyat-Tarife Seçenekleri / © Teknosa

Detaylı Xperia Z İncelemelerimize Göz Atmadan Karar Vermeyin

AndroidPIT uzmanları tarafından yapılan ve haber portalımız üzerinde yayınlamış detaylı Xperia Z inceleme yazı ve videolarına gitmek içi aşağıdaki başlıklara tıklayabilirsiniz. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!