This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 1 Comment

Xperia Z ve ZL için Android 4.3 güncellemesi sızdı

Sony'nin popüler modeli Xperia Z ve Xperia ZL için resmi Android 4.3 güncellemesi henüz başlamamış olsa da, güncellemeyi manuel olarak indirip kurmak mümkün. 

Android43 Lemon
© AndroidPIT

Android 4.3 güncellemesini iple çeken Sony Xperia Z ve Xperia ZL kullanıcıları için iyi bir haberimiz var. Japon teknoloji devi henüz güncellemenin dağıtımına başlamamış olsa da, "XDA Developers" forumunda güncelleme dosyası indirilebilir hale geldi. 

Şu an itibarıyla, Androxyde adlı kullanıcı tarafından paylaşılan söz konusu dosyanın resmi güncellemenin son hali olup olmadığını bilmiyoruz. Sony güncellemenin OTA olarak dağıtımına önümüzdeki haftalarda başlayacak ama bunu beklemek istemeyen Xperia Z ve Zperia ZL sahipleri güncellemeyi aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirler. 

Sony Xperia Z için Android 4.3 güncelleme paketi.

Sony Xperia ZL için Android 4.3 güncelleme paketi. 

AndroidPIT olarak manuel olarak güncelleme kurmak konusunda deneyiminiz yoksa resmi güncellemenin telefonunuza gelmesini beklemenizi tavsiye ediyor, doğacak olası sorunlardan ötürü sorumluluk kabul etmeyeceğimizi hatırlatmak istiyoruz. 

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • güncelleme beklemeyen biri olarak sony haberleri herzaman ilgimi çekmiştir existenz rom kullanıyorum xperia Z ye çok uyumlu tavsiye de edebilirim.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!