This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Xperia Z1 f (SO-02F) nam-ı diğer Honami Mini’nin fotoğrafları sızdı

Aşağıdaki fotoğraf, Japon mobil servis sağlayıcısı NTT DoCoMo tarafından sızdırıldı ve Sony Xperia Z1f’in Japonya için özel üretilen versiyonlarını gösteriyor. Bu cihazın Xperia Z1 piyasaya çıkalı beri hakkında konuşulan Honami Mini olduğu tahmin ediliyor.

Xperia mini1
© Xperiablog

Elbette bu sızıntı fotoğrafın sahte olma ihtimalini gözardı etmemek gerekiyor, ama NTT DoCoMo’nun daha önceki belgeleriyle eşleştiği doğru. Belgede Xperia Z1f’in özellikleri Xperia Z1’le karşılaştırmalı olarak listelendiği gibi, cihazın siyah, beyaz, pembe ve sarı renklerinde geleceğini gösteren ufak bir fotoğraf bile mevcut.

Özellikler listesine göre, Xperia Z1 f (SO-02F)’in işlemcisi aynen Z1’deki gibi dört çekirdekli Snapdragon 800 olacak. Mini Z1’in ayrıca 4.3 inç ekranlı, 720 x 1280 çözünürlüklü, 16 GB dahili bellekli ve 2 GB RAM’li olması bekleniyor. Aynı belgeye göre cihaz, tıpkı Z1’deki gibi 20.7 MP arka kamera sensörlü, 2.2 MP ön kameraya sahip ve boyutları da 127mm x 64.9mm x 9.4mm. Cihazda aynı zamanda toza ve suya karşı dayanıklılığı gösteren IP55/IP58 sertifikası da bulunacak.

xperia z1 mini docomo 1
© Xperia Blog

Eğer bu sızan görüntüler doğruysa, Xperia Z1 f’in muhteşem bir telefon olacağından şüphemiz yok. Neredeyse Z1’in tüm donanımını, çok az ödün vererek, daha küçük bir bedende taşıyacak. Bu özelliklerde bir telefon inanılmayacak kadar iyi, o yüzden biraz temkinliyiz. Sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.

Kaynak: Xperia Blog

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!