This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 4 comments

Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra için Android 4.3 geldi

Sony nihayet beklenen açıklamayı yaparak piyasadaki en yeni iki cihazı olan Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra için Android 4.3 güncellemesinin resmi olarak başladığını duyurdu. ​

sony xperia z1 3
Xperia Z1, Android 4.3'e kavuşuyor. / © AndroidPIT

Güncelleme henüz ofisimizdeki Z1 ve Z Ultra cihazlara erişmemiş olsa da manuel olarak Sony Xperia Z'ye yüklediğimiz Android 4.3'ün Sony cihazlara birçok yenilik getirdiğini görme fırsatı bulduk. 

Güncellemeyle birlikte Xperia cihaz sahiplerini hem belirgin bir performans artışı, hem de yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü bekliyor. Sony'nin resmi blogunda yapılan açıklamada güncellemeyle gelen yenilikler arasında Akıllı Sosyal Kamera özelliği, Walkman, Albüm ve Filmler gibi resmi Sony uygulamalarının aktüel versiyonları, yepyeni Xperia tema resimleri ve "Xperia in Business" adı verilen bir güvenlik paketi de sıralanıyor. 

Elbette Sony severlerin, güncellemenin Xperia Z1 ve Z Ultra sahiplerinin tamamına erişmesi için bir süre daha beklemeleri gerekecek. Diğer yandan Türkiye'de daha popüler olan Sony Xperia Z'ye manuel olarak Android 4.3 güncellemesini kurmak isteyen okurlarımızı "Xperia Z ve ZL için Android 4.3 güncellemesi sızdı" başlıklı yazımıza alabiliriz. 

Kaynak: Sony

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!