This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Xperia Z3+ kamerası birkaç saniye içinde hata veriyor. İzleyin

Xperia Z3+ tanıtımı sonrasında tasarımsal olmasa da yeni cihazın getirecekleriyle ilgili oldukça heyecanlıydık. Fakat beklemediğimiz bir şey oldu ve cihaz bugüne kadar olan en kötü hatalardan biriyle karşımıza çıktı. Kamera, bazı modlarda kullanmaya başladığınızda birkaç saniye içinde hata veriyor ve kendini kapatıyor.

Bazı modlar derken? Mesela 4K video çekimi sırasında. Birkaç saniyelik video çekimi sonrasında cihazın ısındığı söylenerek kamera otomatik olarak kapatılıyor. Aslında benzer problem Xperia Z2’den beri var fakat bu kadar sık karşılaşılmıyordu. Sony’nin iki jenerasyonun ardından bu sorunu çözememiş olmasıysa şaşırtıcı.

Sony de sorunun farkında ve bunu çözmek için bir yama yayınlamak üzereler. Yama muhtemelen bu hafta sonunda çıkacak fakat yine de ticari olarak piyasada yer alan bir cihazda, özellikle de Sony bir cihazda bu hata olmasa daha hoş olurdu.

Siz bu sorunla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sony Xperia Z3+ geldiğinde bu kamera sorunu devam ediyor olursa fikrinizi etkiler mi?

 

7 comments

Yeni yorum yaz:
 • Kardeşim ben yıllardır sony kullanırım ve başka marka kullanmam kolay kolay.Ben sadece sorunumu yazdım.Ayrıca herkez istediği markayı kullanır tercih meselesidir.Telefon markasından dolayı insan basit insan olmaz.İnsanlık karakter meselesidir.Talihsiz bi yorum yapmışsın güzel kardeşim Adem Velioğlu yakışmadı

 • Sony nin kalitesini anlayamazsınız!
  Basit insanlar basıt marka kullanır!
  Sony kaliteli ve marjinal insanların îşi!

 • Selamlar 2 gün önce xperia z3+ aldım.Kamera ısınmadan dolayı kendiliğinden kapanıyor.Sony destek ekibini aradım fayda yok.Telefon çok güzel ama bu olay canımı sıkıyor ne yapmam lazım servise vermeme gerek varmı.Güncelleme nosu.28.0.A.7.24 bilgisi olan yazabilirmi

 • sony çoğu firmaya kamera senaristi üreten bir firma fakat nedense kamera yazılımını bir türlü beceremiyor.Piyasada sony sensor kullanan diğer firmalardan kötü çekim yapıyor. Evde Sony z1 compact var fakat kamerası 20,7 mp'in hakkını vermiyor.

 • z3 te de var ara ara kamera cokmesi gerceklesiyor

 • evet kesinlikle etkiler kimse telefonunda böyle bir sorun olsun istemez. buna üzüldüm 4 gözle gelmesini bekliyordum insallah bu sorunu hallederler.

 • Çok yazık 1-0 yenik başladı s5 in gözünü seveyim

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!