This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

İki Yeni Sony Telefonun Fotoğrafları Sızdı: Xperia Z ve Xperia ZL

 Amerika'nın Las Vegas Kenti'nde yapılacak olan, dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından olan CES'e sadece günler kala Sony'nin iki yeni akıllı telefon modelinin fotoğrafları firma tarafından basına sızdırıldı. Karşınızda Sony'nin 2013 yılına özel olarak geliştirdiği Xperia Z ve Xperia ZL modelleri.

 

 Yukarıda görüntülenen yeni modellerin teknik özellikleriyle de ilgili olarak bir takım bilgiler paylaşılmış durumda. Öncelikle her iki telefonun da aynı donanımsal özelliklere sahip olduğu belirtiliyor. Bu bağlamda her iki cihaz içerisinde de Snapdragon S4 markalı 1.5 Ghz'lik  dört çekirdekli işlemci bulunacak. Her iki telefonun ekran kartı daFull HD ekran üzerinde çalışan Adreno 320 olacak. Cihazların kameralarının 13 Megapiksel görüntü alma kapasitesinde olacağı da açıklanan bilgiler içerisinde yer alıyor.

Cihazlar hakkındaki detayları 8 ile 13 Ocak tarihleri arasında Amerika'nın Las Vegas Şehri'nde yapılacak olan CES Fuarı'na katılacak olan Almanya editörümüz Klaus Weekind'den alıyor olacağız. 

Fotoğraf hakları: Sony

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!