This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Hangi Web Tarayıcısı Hangi Ünlü'ye Benzetilebilir ?

Bu eğlenceli teknoloji temalı karikatürler hangi ünlünün hangi web tarayıcılarını en iyi temsil ettiğini gösteriyor. Pek çokları tarafından yavaşlığından yakınılan Internet Explorer’dan yeni ve göz alıcı Chrome’a kadar bir çok tarayıcının olduğu tabloda kim hangi tarayıcıya en çok yakışıyor görmek istiyorsanız aşağıdaki resme bir göz atın:

Şahsen Christopher Nolan’ı Morgan Freeman’a uza kara tercih ederim fakat iş web tarayıcıların kullanımına geldi mi Mozilla’yı Chrome’a (çevremdeki pek çok insanın favorisi olmasına rağmen) yeğliyorum. Fakat resimdeki yorumlar sizin de dikkatinizi çekmiştir; Mozilla’nın Morgen Freeman’la olan alakası şu komik yorumla bağlanmış: “Hata yapmaz fakat eskisi kadar atak değil.” Tartışılır... Bu tabloyu hazırlayanlar Chrome’un gözde tarayıcı olduğunu düşünüyor olacak ki Chrome’la Christopher Nolan’ı da “Yeni gözde; insanlar onu o kadar çok seviyor ki onun ileride kötüye gitmesinden ve onları utandırmasından endişeli” şeklinde bağlamış.

Bu durumda iş web tarayıcılarına geldi mi görünen o ki ben tamamen Morgen Freeman’cıyım. Siz Android’inizde hangisini kullanıyorsunuz?

Kaynak: Next Round

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!