This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Yeni AndroidPIT uygulaması hazır!

Büyük bekleyiş sona erdi! Baştan aşağıya yenilenen ve  güncellenen AndroidPIT uygulaması bugünden itibaren bir dokunuş uzağınızda, denemeniz için sizi bekliyor. 

new app annoucment tr
© AndroidPIT

Yeni uygulamamızı sıfırdan başlayıp tüm yönleriyle ele alarak geliştirdik ve sizin için yepyeni bir uygulama yarattık. Artık elimizde gelecekte yapacağımız güncellemeleri de kolaylaştıracak sağlam bir temel uygulama var. Yeni AndroidPIT uygulamamız mevcut içerik uygulamamızın yerine geçecek, yani bir nevi Uygulama Merkezi'nin içinde olmadığı uygulamamız gibi olacak ve Google Play Store üzerinden erişilebilecek. İçerik uygulamamızdan daha zengin olan Uygulama Merkezi'mize başlangıçta dokunulmayacak. 

Yeni Tasarım 

Yeni uygulamımızı kurup çalıştırdığınızda ilk göze çarpan şey, Android 4 serisinden bildiğimiz çizgileri hatırlatan ve daha akıllı telefon dostu olarak düşünülen yeni tasarımımız olacak. Ayrıca eski uygulamadaki hatalar da ortadan kaldırılmış olacak. Böylece, mesela haber girişlerimizdeki resimler otomatik olarak küçülüp, telefonunuzun boyutlarına uyum sağlayacak. 

androidpit new app
Yeni uygulamanın açılış sayfası ve haberler bölümü. / © AndroidPIT

Uygulama Merkezi ve uygulamaların satın alınması

Yeni uygulamayla birlikte Uygulama Merkezimize ve uygulamaların satışına ilişkin de bazı değişiklikler yapıyoruz. 

Bundan böyle istediğiniz uygulamaları sadece Uygulama Merkezi uygulamasından satın alabileceksiniz. Web sitemiz üzerinden uygulama satın almak artık mümkün olmayacak. Geçmişte web sitemizden uygulama satın alan ama bunu Android cihazlarında kullanamayan müşterilerimizin yaşadığı sorunlarla ilgili birçok destek ve yardım talebi alıyorduk. Bu süreci kolaylaştırmak adına, böyle bir karara vardık. Şu ana kadar web sitemizden satın almış olduğunuz uygulamaları elbette Uygulama Merkezi üzerinden kurmaya devam edebilirsiniz. Web sitemizdeki uygulama satın alma bölümünün yerine ise artık favori uygulamalar listesini göreceksiniz. Bu listeyi ayrıca yeni uygulamamızda da görebilirsiniz. 

Video linki için tıklayın.

Bu değişiklikler çerçevesinde ayrıca uygulamalarımız için beta programımızı da kaldırıyoruz. Bu fonskiyona olan ilgi zaten düşüktü ve sadece az sayıda program geliştiricisi tarafından kullanılıyordu. Söz konusu beta uygulamalarına sarf edilen emek ve zamanın üzerimizde yük olmaya başlaması üzerine de bu kararı aldık. Umuyoruz bu kararımızı anlayışla karşılayabilirsiniz. 

Bu daha başlangıç!

Başta da söylediğimiz gibi, yeni uygulamamızı aslında ileride yapacağımız güncellemeler için sağlam bir temel olarak düşündük. Yaklaşık ayda bir söz konusu güncellemeleri yaparak, uygulamamızı her daim taze ve güncel tutmayı planlıyoruz. Planlarımız arasında olan yeniliklerden bazıları şöyle: 

 • Tabletler için optimize edilmiş versiyon
 • Facebook ve Google hesabıyla oturum açma 
 • Forumda geliştirilmiş yükleme fonksiyonu 
 • Geliştirilmiş bildirim fonskiyonları
 • Resim galerisi ve anket desteği
 • İyileştirilmiş arama özelliği

Hemen indirin!

Bu kadar laf yeter. Artık yeni uygulamamızı denemenin zamanıdır. Buyrun:

Google Play üzerinde AndroidPIT 2.0

3 comments

Yeni yorum yaz:
 •   14
  Deniz Arslan
  • Admin
  10.Eyl.2013 Link to comment

  Araz ve ozankoc, çok teşekkür ediyoruz. IT ekibimiz sorunsuz ve kullanışlı bir uygulama geliştirmek için gerçekten büyük çaba sarf etti. Umarız emeklerine değer.

 • ozankoc 10.Eyl.2013 Link to comment

  gayet basarili ve etkileşimli tebrik ederim

 • Araz 04.Eyl.2013 Link to comment

  tebrik ederim. çok kapsamlı bi uygulama olmuș

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!