This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Yeni Dolphin HD Android'in En Hızlı Tarayıcısı Olduğunu İddia Ediyor

Dolphin Browser HD Android platformundaki en son tarayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda bu tarayıcı en hızlı tarayıcı olma iddiasını da taşıyor. Öyle ki, üretici firma tarayıcılarının normal Android tarayıcılarından 5-10 kat Google Chrome’dan ise iki kat olarak daha hızlı olduğunu iddia ediyor.

Yeni Dolphin Trayıcısı değişik kategorilerde iyileştirmelerle karşımıza çıkıyor. HTML5Test Web sayfasının raporlarına göre bu Dolphin Browser HD gerçekten de piyasadaki en hızlı internet tarayıcısı.


Verge sitesinin yaptığı testlere göre ise Dolphin Browser HD New York Tımes ve Verge sitelerini çalıştırmada en hızlı tarayıcı olarak yer alırken CNN’in sayfasının açılımında ise tekleme olduğu raporlandı. AndroidPIT’in yaptığı testlerde ise Faebook ve Youtube siteleriin açılımı gerçekten çok hızlı iken bazı Youtube videolarının izlenmesi ve de Google uygulamalarının çalıştırılması noktalarında Chrome’un gerisine düştü.


Dolphin Browser HD tarayıcısı şu anda sadece Android 2.1 ve üzerindeki cihazlar tarafından çalıştırılabiliyor. Tarayıcının APK’sını bloglarımız üzerinde bulabilirsiniz.

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!