This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Yeni Özellikleriyle En Son Google Play Sürümünü Buradan İndirin

 

Android Market'den Google Play'e yapılan geçiş sonrasında dünyada bir çok kullanıcının merakla ve de istekle beklediği hediye kartları sonunda Google Play'in en güncel sürümü olan 3.8.15 bünyesinde sunulmaya başlayacak gibi duruyor. Güncelleme sonrasında göze çarpan bazı gizli bölümlerin varlığı Google Play takipçilerine ipucu vermiş oldu. Fakat görünen o ki güncelleme beraberinde hediye kartlarından fazlasını getiriyor.

Güncellenmiş Google Play üzerinde yer alan gizli png imajlarının altında yatan süprizlerden bir diğeri ise 'Wishlist' yani dilek kutusu. Bu dilek kutusunun kocaman bir uygulama denizi olduğu ve Android kullanıcılarının bu deniz içerisinde kaybolmaya çok meyilli oldukları malum. Çoğu zaman bir takım uygulamaları indirme konusunda yaşanan ikilemler ya da indirilip de çalışmayan uygulamalar bizleri daha sonra tekrar uygulamaları bulamama, unutma gibi insani sorunlara götürüyordu. İşte bu noktada devereye girecek olan Wishlist eklentisi bu tip riskleri en aza indirecek gibi duruyor.

Uzun zamandan beri eksikliği hissedilen hediye kartı ve uygulama dilek kutusu özelliklerini beraberinde getirecek olan Google Play'in 3.8.15 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!