This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Yeni tasarım: Huawei Ascend P8

Huawei son dönemlerdeki çıkışını sürdürme konusunda emin adımlarla yoluna devam ediyor. 15 Nisan’da Londra’da düzenleyeceği basın toplantısı için davetiyeleri göndermeye başlamış ve etkinlik sırasında hangi cihazları tanıtılacağı yönünde dedikoduları da beraberinde getirmiş oldu.

huawei ascend p8 rumeurs 1
Huawei Ascend P8 Sızıntıları devam ediyor! / © Phone Arena

Resmi olarak Huawei cephesinden bu etkinlikte hangi cihazların tanıtılacağı açıklanmamıştı fakat Twitter da @onleaks adlı teknoloji dedikodularını duyuran bir hesap bizlere 15 Nisanda yapılacak etkinlikte hangi cihazların tanıtılacağı yönünde bilgiler sızdırmaya devam ediyor. Huawei’nin yeni amiral gemisi olmasına kesin gözüyle bakılan Huawei Ascend P8 tanıtılacak cihazların başında yer aldığını söyleyebiliriz.

@onleaks hesabı tarafından internete sızdırılan bu görüntüler telefonun tasarımı hakkında bizlere yeni ipuçları veriyor.

Huawei Ascend P8 Schemas
Huawei –Ascend P8  / ©OnLeaks
Schemas Huawei Ascend P8
Huawei –Ascend P8 / © OnLeaks

Dedikodulara bakılırsa Huawei’nin yeni amiral gemisinin özellikleri arasında 1920 *1080 piksel çözünürlükte  5.2 inç ekran, 8 çekirdekli Kirin 930 CPU, 3 GB RAM, 13 megapiksel arka kamera ve 2600 mAh batarya yer alacak.

Huawei’den gövde gösterisi: Ascend G6 ve iki yeni tablet

[İnceleme] Huawei'den İncecik Bir Telefon: Ascend P6 

Siz bu tasarım hakkında neler düşünüyorsunuz?

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!