This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 3 comments

Yeni telefon almak isteyenler kaçırmasın: Haftanın 5 fırsatı

Yeni bir akıllı telefon almak isteyen okurlarımız için, ülkenin büyük ve güvenilir teknoloji mağazalarında haftanın indirimlerini derledik. İşte telefonunu değiştirmek isteyen ya da en sonunda Android dünyasına adım atmak isteyen okurlarımız için kaçmaması gereken 5 fırsat. 

smartphone 2014
© AndroidPIT

Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı telefon: Galaxy Core 599 TL 

Kısa süren büyük indirimleriyle tanıdığımız MediaMarkt'ta ise ilk akıllı telefonunu almak ama cebini de zorlamak istemeyenler için ilgi çekici bir fırsat var. Samsung'un 4.3 inç ekranlı, çift çekirdekli 1.2 GHz işlemciye sahip giriş seviye telefonu Galaxy Core, bu fiyata alabileceğiniz en iyi telefonlardan biri. MediaMarkt'ın 17 Şubat'a kadar sürecek olan kampanyasıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. 

1500 TL'ye Galaxy S4 fırsatı 

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S5'i bugünlerde tanıtması beklenirken, hâlâ taş gibi bir telefon olan Galaxy S4'ü de gitgide daha uygun fiyatlara satın almak mümkün oluyor. Piyasanın hâlâ en iyi telefonlarından biri olan S4'ün ücreti bazı Internet sitelerinde 1500 TL'nin altına düşerken, alışverişini illâ ki güvenilir bir kurumdan yapmak isteyenler için Vatan Bilgisayar ve Darty'nin sınırlı bir süre boyunca devam edecek olan kampanyaları ilgi çekici. Bugünlerde Vatan'ın ya da Darty'nin web sitesinden 1499 TL karşılığında 16 GB bellekli bir Galaxy S4 satın almanız mümkün. Vatan'ın kampanyası için buraya, Darty'nin kampanyası için buraya tıklayabilirsiniz. 

Samsung Galaxy S4'le ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, cihazın tüm özelliklerini öğrenmek içinse sizi AndroidPIT'in donanım sayfalarına alalım. 

GalaxyS4
Galaxy S4'ün fiyat düşüyor! / © Samsung

Xperia M, Bimeks'te 549 TL

Piyasadaki Samsung egemenliğinden sıkılan ve uygun fiyatlı bir giriş seviye telefonu arayanlar için, Sony'nin 4 inçlik Xperia M modeli şık bir tasarım ve ortalama kullanıcıya yetecek donanım özelliklerini bir araya getiriyor. Sony'nin Xperia serisinin bu hesaplı cihazını bugünlerde Bimeks üzerinden 549 TL gibi uygun bir fiyata satın almak mümkün. Kampanyanın detayları için buraya tıklayabilirsiniz. 

209 TL'ye 8 inçlik tablet 

Bir tablet almak isteyen ama illa marka olmasın, pahalıya kaçmamayım diyenler için haftanın en ilginç fırsatlarından birini Gold teknoloji mağazası sunuyor. Ainol marka 7.86 inçlik tablet, 8 GB bellek, 1.3 GHz hızında işlemciye sahip ve Android 4.1 işletim sistemiyle çalışıyor. Bir tablet bilgisayardan beklentilerini minimumda tutan ya da çocuğu için tablet almak isteyenlere hitap eden Ainol, 209 TL'lik fiyatıyla bu sınıftaki en ucuz tablet konumunda. Kampanyanın ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz. 

Teknosa'da 329 TL'ye Galaxy Pocket Neo

Bu kampanya da cebimde en azından yarım akıllı bir telefon bulunsun ama fazla para harcamayayım diyenler için. Teknosa'nın fiyatını 329 TL'ye kadar düşürdüğü Samsung Galaxy Pocket Neo, Android 4.1 işletim sistemine ve minimum donanım özelliklerine sahip. Telefonunu sadece e-maillerine bakmak gibi temel işlevleri yerine getirmek amacıyla kullananlar için uygun fiyatlı bir alternatif olduğu kesin. Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgilere bu linkten erişebilirsiniz. 

GALAXY Pocket Neo
Galaxy Pocker Neo: 329 TL'ye akıllı telefon! / © Samsung

Siz de dikkatinizi çeken diğer indirim fırsatlarını yorum bölümünde ya da forumumuzda diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.    

3 comments

Yeni yorum yaz:
 • bende olsam LG G2 alirdim. samsung'ta note 3 ten baskasi yalan :)

 • valla şu dakikadan sonra s4 alınmaz 3 sebebi var
  1.s5 tanıtılacak
  2.1500 s4 alınacağına gl g2 gibi üst düzey ve s4 den daha üstün bir cihaz alınır 1400 tl ye
  3.yine s4 den güçlü ve yine s4 den daha uygun fiyata nexus 5 alınır 1400 tl civarı s4 10 aylık telefon bu 2 cihaz daha yeni ve daha güçlü

  •   14
   Deniz Arslan
   • Admin
   11.Şub.2014 Link to comment

   Gerekçeleriniz mantıklı ama s5 çok yüksek fiyattan başlayacağı için illa ki Samsung diyenlere hitap edebilir yine de. Ama evet ben olsam, ben de bu paraya başka bir cihazı tercih edebilirdim.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!