This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Yenilenen Google Play Web Sayfası Böyle Gözükecek

Bir kaç hafta önce gerçekleştirilen Google I/O 2013 Etkinliği'nden sonra Google Play platformunun kullanıcı arayüzünde bir takım geliştirmelerin geleceğinin sinyalini almıştık. Bugün itibariyle Google Play'in yeni kullanıcı arayüzünün fotoğrafları sızdırıldı. Yeni Google Play kullanıcı arayüzünün ekran görüntülerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

play store web design 01
© Droid-Life.net

Bir kaç hafta içerisinde tüm dünyanın kullanımına açılacak olan yeni Google Play'in ekran görüntüleri Droid-Life.net üzerinde yayınlandı. Yazının girişinde ve aşağıdaki ekran görüntülerinde de görebiliceğiniz gibi yenş Google Play oldukça minimalist bir dizayna sahip olacak.

play store web design 03
Yeni menü üzerindeki navigasyon seçenekleri eskisine göre çok daha zengin / © Droid-Life.net

Yeni Google Play ile ilgili olarak göze çarpan başka bir ayrıntıda sayfanın navigasyon özelliklerinde yapılan iyileştirmeler. Fotoğraflarda açık bir şekilde görülebileceği üzere Google müzik, uygulamalar, müzik ve filmler arasındaki menü geçişlerinin navigasyonunu sol üst köşeye yerleştirilen bir düğme ile kolaylaştırmış. 

play store web design 02
Uygulamaların gösterimi aynen tablet bilgisayar ekranlarındaki gibi bir hal almış / © Droid-Life.net

 Yenilenen Google Play kullanıcı arayüzünün ne zaman devreye gireceği an itibariyle belirsiz. Gelişmeleri AndroidPIT haber portalı üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Droid Life

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Degerli AndriidPitt calisanlari !
    Bugun nostalji yaptim gecmise dogru.Yaklasik 1786 yorumum var.(Rakamdan emin degilim ama vardir herhalde :) Siz bnm yorumlarima cevap yetistiremiyorsunuz ama yazdiklarinz yeter.Cevaplariniz icin tesekkurler.Sizin sayenizde androud tecrubem oldu ve bu tecrubemi telefonumu bozmak icin kullandim.Bazen tarafinizdan hic ilgi gormesem de sizi seviyorum Volkan Bey Ve digerleri.Bu bir veda konusmasi miydi?Tabii ki hayir telefonumun sarji bitiyor diye boyle yazdim :)

  • Mobili webe tasimislar

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!