This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Yeti on Furry ile bambaşka bir kale savunma oyunu

Geçen sene Himalaya’da çok vakit geçirdim ve tek okuyabileceğim kitap, ünlü dağcı Reinhold Messner tarafından yazılmış, “My Quest for the Yeti” idi. Mitolojik bir dağ canavarı olan Yeti’nin cazibesini görmezden gelemeyiz. Yeti on Furry bu canavarı Android cihazlarınıza bir kale savunma oyunu olarak getiriyor.

yeti on furry teaser
© AMA LTD.

Mamut Yeti dağının tepesine çıkmaya çalışan dağcılardan bölgesini korumaya çalışıyor. Senin amacın Yeti’ye bölgesini koruması için yardım etmek. Ancak Yeti’nin pek de alışık olunmadık, şimşek atma, ateş topları ve rüzgarlar savurma ve dağcıları karlı dağlardan atmaya yönelik birçok gücü var.

yeti on furry screenshot 02
Yeti'nin korkunç güçleri / © AMA LTD.

Yalnız bu bir çocuk oyunu da değil. Yaratıcı dağcılar, ışınlayıcı, tünel kazma, merdiven, teleferik gibi, birçok akıllıca yöntemle dağa çıkmaya çalışıyorlar. Bu dağcılardan kurtulmak için Yeti’yi çağırmak gerekiyor. Yeti’nin güçleri arasında dev hapşırık, intikam yumruğu ve üçgen konser gibi özellikler de var.


Video'yu buradan izleyebilirsiniz

Bu oyun klasik kale savunma oyunlarından çok daha eğlenceli ve canlı. Çizgi filme benzer görüntüsü ve 3D grafikleri, 100’den fazla seviyesi ve bonuslarıyla, sizi bağımlısı yapacak. Yeti on Furry, Google Play Store’dan yüklenebilir.

Kaynak: AMA Studios

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!