This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Youtube Güncellemesi Android İçin Offline Video Özelliği Getiriyor

Google dün bir çok Android uygulaması için yeni uygulamaları piyasa sundu ve çoğunluğu bir çok değişikliği de beraberinde getirdi. Android için olan Chrome gayet sağlam görünürken, Maps’e offline çalışma özelliğe, Earth’e yeni 3D özellikler ve Google+’a sonunda tablet uygulaması geldi. Android için Youtube ayrıca yeni bir güncelleme gördü ve güncellemeden sonra bir şeyi söylemeyi unuttuk: offline izleme özelliği. Ama burda sadece videoları indirmekten bahsetmiyoruz; bundan da öte bir şey, Youtube artık otomatik olarak ilginizi çekebileceğini düşündüğü videoları indirecek.

Çılgınca değil mi? Youtube artık kısaca size çekici gelebilecek videoları eski izlediğiniz videolara ve aramalarınıza göre seçecek ve ne zaman wifi’a bağlandıysanız indirecek. Böylece trende ya da otobüste okula ya da işe giderken sizin için seçilmiş videoları herhangi bir bağlantıya ihtiyaç olmaksızın izleyebileceksiniz.

Peki ya seçilmiş videoları indirmek istemezseniz? Sorun yok, kolayca Youtube’u sadece izleme listenize kaydettiğiniz videoları indirmesini ayarlayabilirsiniz. Köşede duran küçük yeşil ok sayesinde hangi videoların indirildiğini görebilirsiniz ve tahmin ediyoruz ki istemediğiniz taktirde indirmeyi durdurmanın bir yolu da var.

Android için çılgın bir 24 saat oldu ve umuyoruz ki yeni özellikler de gelmeye devam edecek!

Kaynak: Mashable

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!