This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Hiç kendinizi çizimler yapabildiğiniz veya geçmiş zamanı karikatürize etmek istediniz mi? Zen Brush yaratıcı bir şekilde tamamen bu iş için tasarlanmış. Bu çizim uygulaması size harika sonuçlar verecek. Nasıl çalıştığını görmek için okumaya devam edin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.13_GP 1.21_GP

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note 2
Android sürümü: 4.1.2
Root: Var
Modifikasyonlar: Yok

Uygulama ayrıntıları:
2.2 veya daha üst Android sürümü için
Yüklemeden sonra kapladığı alan: Yaklaşık 9 MB
Ice Cream veya Jelly Bean'e optimize edilmiş

İzinler
Ağ bağlantıları
Hafıza

İzinler Özeti: Zen Brush'ın özelliklerinde herhangi bir anormallik yok.

Bazen şu Japon filmlerini görürsünüz: Geçmişe, okul günlerine dönülür; öğrenciler Japon hat sanatı öğrenir. Bunlar da kumdan kağıda birçok şey üzerinde yapılır. İşte Zen Brush bu ikincisini içeriyor. Uygulamayı kullanırken bir kalemle kağıda çizim yapıyormuşsunuz hissine kapılıyorsunuz. Uzun süredir Galaxy Note 2'imde kullanmak için "Sketchbook"un daha basit bir sürümünü araştırıyordum ve bu uygulama bu basitliği bana sağladı. Kötü yanı ise uygulamada sınırlı özellik olması: Araçlarınız fırça ve silgi. Galaxy Note 2 için tasarlanmış hissiyatı uyandırıyor çünkü fırça darbeleri ekranda çok iyi çıkıyor.

Ücreti sürümünde ise elinizin altında 49 tane arkafon ve farklı renkler mevcut. Ücretsiz sürümde sadece 10 tane var. Bunun dışında ücretsi sürümünde geri alma seçeneği var. Eğer bu özelliğe ihtiyaç duymam diyorsanız ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz -ki size tavsiye ederim. Resimler kaydedilip paylaştırılabiliyor.

Özet

Zen Brush hakkında söylenecek başka bir şey yok. Uygulama oldukça basit ve tam de bu sebepten birçok kullanıcının ilgisini çekecek cinsten. Bazen gerçekten sınırları zorlayan uygulamalar işinizi görmeyebiliyor. Bir parça yaratıcılık ve yetenek ile bu uygulama ile birkaç eser yaratabilirsiniz. Zen Brush o kadar yalın bir uygulama ki zoom ve geri alma özellikleri mevcut değil.

Ekran & Kontroller

Zen Brush'ın basitliği kullanıcı arayüzünde de kendisini gösteriyor. Tüm özellikler sağ üstteki çubukta mevcut. Uygulamanın kullanımı kolay ve tasarımı yine basit olmasına rağmen işinizi kolay görmenizi sağlıyor.

Hız & İstikrar

Zen Brush'ı kullanımımız boyunca hiçbir donma ve takılma yaşamadık - ki bu çok iyi bir şey. Biraz kullandıktan sonra fırça darbelerinizin ekranda daha hızlı algılanmasını istemeye başlıyorsunuz. Yani diğer uygulamalara nazaran ekran tepki süresi bu uygulamada daha uzun. Ama canınızı sıkacak cinsten bir gecikme de olduğu söylenemez.

Fiyat/Performans Oranı

 Zen Brush Google Play Store'da ücretsiz. Tüm özelliklere sahip olmak ve reklamlardan kurtulmak istiyorsanız tam sürüm için 3.5 dolar ödeyebilirsiniz. Sketchbook Mobile'ın 1.98 dolar olduğunu belirterek Zen Brush'ın bu noktada geride kaldığını belirtmek isterim.

Ekran Görüntüleri:

Zen Brush - Çizime başlıyoruz Zen Brush - Çizime başlıyoruz Zen Brush - Çizime başlıyoruz Zen Brush - Çizime başlıyoruz Zen Brush - Çizime başlıyoruz

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!