This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Uzun bir sürenin ardından aramıza bomba gibi dönen Nokia, Android dünyasında sadece tablet ile değil programlarıyla da öne çıkmayı hedefliyor.
Bildiğiniz gibi bir döneme damga vuran Nokia telefon piyasasını tek elden yöneten bir markaydı. Günümüz teknolojisine ayak uydurmak yerine Symbian işletim sistemi ile yola devam konusundaki ısrarı Nokia'yı iyice gözden düşürmüş ve onun için zor günlerin başlangıcı olmuştu. 

zlaunchernokia5
By Nokia / ©  Zlauncher.com

Nokia üst üste kötü sonuçlar alarak her yıl hayal kırıklığı yaşarken Microsoftun akıllı telefon piyasasına girmek istemesi onu direk Nokia'ya yöneltti. Kötü gidişe bir dur demek isteyen Nokia son çare olarak bir çok patentini ve bir çok hissesini Microsoft'a satmak zorunda kaldı. Microsoft giderek Nokia markasını silmeye çalışsa da, uyuyan dev tekrardan uyunmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Nokia N1 adında çıkardığı tablet ile sadece 7 dakika içerisinde 32.000 adet tablet satarak bu piyasada ben de varım dedi. Nokia yeniden yükselişe geçecek gibi.

Gelelim z Launcher'a. Kullanım bakımından oldukça rahat ve görsellik açısından profesyonel bir tema.
Gece-gündüz olarak iki farklı seçeneği birleştiren tema telefonumuzda premium bir kullanım sunma vaadi ile karşımıza çıkıyor.
 zlaunchernokia
Gece gündüz ekranları © zlauncher.com

Ana menüsü alfabetik olarak sıralanan temada, sık kullandığınız program ve rehberdekilerini en öne alarak kullanım bakımdan kolaylık sağlıyor.
Kurulu uygulamalara ulaşmak istediğiniz zaman veya rehberden bir kişi bulmak istediğinizde ana ekran kısmına sadece aradığınız programın veya kişinin baş harfini yazmanız yeterli olacaktır.
 

zlaunchernokia2
Yazı yaz ve sonuçları gör / © zlauncher.com

Arama kısımlarında sizlere en doğru seçeneği sunmak üzerine kurulu olan sistem hata olasılığını oldukca aza indirmektedir.

zlaunchernokia3
Doğru yönlendirme / © zlauncher.com

Program hala beta olarak kullanılmakta ve hergün geliştirilmektedir..
 

Z Launcher Beta Install on Google Play

Cihaz uyumlu değil diyenler için indirme adresi

Z launcher indir 

 3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!