This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Zombiler Geliyor Kaçın ! Zombies Run Uygulaması Nihayet Android’de

 

Klasik egzersiz rutininizi alt üst edecek bir uygulama 14 Temmuz 2012 tarihinde gümbür gümbür geliyor. Bu uygulamayı bu kadar ilginç yapan şey ise siz koşarken arkanızdan insan eti yiyen zombilerin adeta sizi kovalıyormuş hissiyatına sürüklemesi ve de ritminizi adrenalinizi arttırarak korumanıza yardımcı olması.

Çok ama çok uzun bir zaman önce (Geride bıraktığımız Eylül ayında- bu teknoloji literatüründe gerçekten uzun bire olarak algılanabilir) "Zombies Run," isimi bir uygulama dikkatimizi çekmişti. Yukarıda özetle bahsettiğimiz zombie efektleri sayesinde fitness hareketleri ya da koşudaki tempoyu korumaya yarayan uygulama nihayet Android uygulaması formatına da bürünüyor.


Fitness motivasyonu sağlamaya yarayan uygulama da amacınız zombiler tarafından işgal edilmiş şehrinizin vatandaşlarını kurtarmak. Bunu da koşarak veya hareket ederek yapıyor, sanal ortamda insanları kurtarırken gerçek hayatınızda da kalorierinizi yakıyor ve de kaslarınızı çalıştırıyorsunuz. Uygulama çıktığında mutlaka bizler tarafından test edilecektir. O zamana kadar aşağıdaki link üzerindeki video ile yetinmeniz gerekiyor.

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!