This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Zuckerberg'den Açıklama: Facebook Telefonu Üretmek Anlamsız

 

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook'un kurucusu ve de CEO'su olan Mark Zuckerberg katıldığı bir konferansta Facebook olarak kendilerine özel bir telefon çıkarmak gibi bir niyetleri olmadığı yönünde açıklamalarda bulunarak bu konudaki şüpheleri gidermiş oldu. Zuckerberg bu tip bir hamlenin anlamsız olacağını düşündüğünü belirtti.

Facebook'un kendisine ait telefon çıkaracağı yönündeki spekülasyonları cevapladıktan sonra Zuckerberg mevcut kullanıcılarının mobil cihazlardaki Facebook deneyimlerini arttıracak adımlar atmaya kararlı olduklarını ve de çalışmaların bu alanda giderek yoğunlaştığını vurguladı.

Bu arada Facebook'un bir süre önce Apple ile olan işbirliği anlaşmasıyla iOS'a entegre edilmesiyle önemli bir adım daha atılmış oldu. Teknoloji meraklılarının bileceği üzere Twitter Facebook'dan önce iOS üzerine entegre edilmişti.

Bu arada bizler yine de eğer Facebook kendi telefonunu çıkarsaydı ne olurdu sorusunu kendimize bir soralım. Muhtemelen kendi yazılımlarını Apple App Store üzerinde satan Apple ve de aynı işlemi Android ürünler için yapan Google'ın ocaklarına incir ağacı tohumları ekilmiş olabilirdi...
 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!